Askeri ziyaret etmezler, hatrını sormazlar, sonrada şehitlere üzüldük derler. size samimi geliyor mu?

ben zannetmiyorum şehitlere üzülen insanların olduğunu. sadece ailesi üzülüyordur. ben mesela askerdeyken bir allahın kulu yanıma gelip hal hatır sormadı. eski kız arkadaşlarımı aradım çaresizce hepsi yüzüme kapattı telefonu. kimden medet umduysam fos çıktı. anladımki hiçbiri için şehit olmaya değmez. fakat ne zaman bir asker şehit düşse üzülüyoruz falan diyor herkes. bütün milletmi sahtekar?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Hiç samimi gelmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir şehide ananin yandigi yürek kadar hiç kimsenin ki yanmaz haklısın

0|1
    0|0
  • ateş düştüğü yeri yakar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Malesef insanlarımızın çoğunda saygı kalmamış hocam. Geçen haberlerde görmüştüm bazı aileler Hakkari mi Şırnak mi orada görev yapan hiç tanımadığı askere mektup yazıp hazırladıkları börek, çörek vs. Göndermişler. Beni çok duygulandırdı o haber. İyi insanlar az da olsa hala var.

Soruna gelecek olursak ateş elbette düştüğü yeri yakıyor.

2|1
    0|0
    • evet vardır belki öyle insanlarda. o insanlar var olsun. birde ben birgün nöbet tutarken sakallı yaşlı bir amca selam vermişti. birde onu unutamıyorum.

• Bazen asker için senin de unutamadığın gibi bir selâm bile onu mutlu edebiliyor. Çok farklı bir dünya orası. Keşke daha duyarlı olabilsek.

• allah askerimizi kimseye muhtaç etmesin. ne maddi nede manevi yönden asker muhtaç olmamalı. ne milletine nede düşmanına el açmamalı. gönlüde muhtaç olmasın askerin hiçbir kıza. milletimiz bazı değerlerden çok uzaklaştı. muhtaç olmaya gelmez bu millete.

Yükleniyor...