Küçükken radyonun içinde çalşan küçük adamlar var Sanardım. Peki siz? Küçükken ilginç bir sanma durumu var mı?

Hadi bakalım. biraz gülelim 😊
Ne demek mandalina portakalın çocuğu değil gibi bir durum var mı? 😂😂

Güncellemeler:
Her kes neyin ne oldugunu biliyomuydu yani?

0|1
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Siz hayalde sınır tanımıyonuz ben pes ettim :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben küçükken çocukların karından göbekten doğduğunu sanirdim normal bir şekilde göbek deliği acilir felan. megersem çok farklı yerden cıkıyormuş çocuk :))

0|0
    0|0
  • Akşam haberlerini izlerken Ali Kırca benim için oturma pozisyonunu ideğiştirğini sanırdım 😂

0|0
    0|0
    • Nasl yani

• Televizyona neredeyse 90 derecelik açıyla bakıyorum ama adam sanki suratıma bakıyormuş gibi hissediyordum :D

• Ay Allahm hahaha 😂 çocukluk işte

• Havluyu boynuma takınca süperman gibi uçarım sanıyordum.

0|0
    0|0
    • Hahha güzel 😂😂😂😂

• Hortum çıkcak derlerdi gökten bahçe hortum incek sanardım.

0|0
    0|0
  • Elektirik gittiginde telefon ev telefonu nasıl çalısıyor diye düşünürdüm

0|0
    0|0
    • Hahahaha 😂😂 elwktrksiz calşyomuydu ki o

• Hala öyle sanyodum 😄

• Süpersin ozmn

• Televizyondakilerin de bizi gördüğünü sanırdım ( O zamanlar vizontele çekilmemişti ) 😃

0|0
    0|0
  • ben çocuk olmamışım

0|0
    0|0
  • doktorların ömür boyu yaşayacağını sanıyordum hani herkesi iyi ediyorlar ya öyle sanardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tv de bir kanal izlerken herkes bizle ayni kanali izlicek sanirdim bende butun tv ler ayni kanali gosterir diye düşünüyodum😂😂

0|0
    0|0
  • Küçükken yağmur yağınca Allah ağlıyor sanardim. İcimi bir huzursuzluk kaplardi.

0|0
    0|0
    • İlginç 😂 ama güzel masumiyet

• Acaba televizyonun icine nasil girerim ve girersem onlarin yaninda olur muyum diye dusunurdum 😃 sadece birbirini opmeyle mi cocuk olur derdim 🙈😂

0|0
    0|0
  • Ezan okunurken hocayı gormedigim için sadece ses duyulduğu için ezanı Allah okuyor sanardim :) tövbe tövbe

0|0
    0|0
    • Bende Allah'ı minare gibi hayal etmiştim 😂 ulu yüce göklerde filan diyince hahahaha.. Töbe yarabbim ya.😂😂😂😂😂

• ekranın üst kısmında tam görünmeyen görüntüyü göreilmek için eğilirdim ben de :)

0|0
    0|0
  • Buyumeyi iyi birsey sanardim bik varmis buyumekte

0|0
    0|0
Yükleniyor...