Bir kürt olarak HDP ve Pkk yı kınıyorum ! >>Deetayy?

Evet arkadaşlar başlıktada söyledigim gibi bir kürt olarak artık kınıyorum ve bu savaşçı çıkarıp emeği geçen herkesin allah bin belasını versin şırnak ! Cizredeyim hergün ilk haber olarak geçiyoruz bütün kanallarda ! günün sadece 1 saatinde markete gidebilirsin oda bir ihtimal ölmezsen ölürsen hesap soracagın kimse yok afedersiniz bhok yolunda gidersin yani telefon ve internet çekmiyor tek bir yolla çekebilir çatıya çıkarsan tabi büyük cesaret istiyor buda bütün keskin nişancılar izliyor her 2 tarafında kurşunları gözle görebiliyorsun 50-60 metre yakınından geçiyor bazı komşularımızın evleri başlarını yıkıldı odalarına kadar panzer tank bombaları girdi :( yaklaşık 2 aydır hapisten daha beter bir hal yani cezaEvi olsa en azından ölme riskin yok burda evinde oturanda ölebiliyor fırına gidiyorsun ölmeyi göze alarak aynı suriye gibi bakıyorsun fırının önünde 500 kişi sanki ekmek bedava onlar üstüne sana para veriyor gibi :( millet birbirini eziyor dövüyor 1-2 ekmek için yoksa açlıktan ölecek garibim bunlar parası olanlar bide parası olmayanlar zaten evlerinde ölüyorlar açlıktan çok şahit oldum bizim mahallede çocukları açlıktan bayılanlar hep gidip o sıraya girerek ekmek getirdim elimden geleni halende yapıyorum ben gencim arkamda ne bir sevgilim var ne çocuklarım nede eşim sıkıntım yok ölüm gelirse hoş gelsin yalnız burada 3 aylık bebekler 70 yaşındaki nine ve dedeler on binlerce kadın anne var siz neyin peşindesiniz varsa içinizde bir savaş ve öc tutkusu çıkın meydanlarda daglarda yiyin birbirinizi hayattan bıktırdınız bizleri allah hepinizin belasını versin kurtulalım her 2 tarafında !!! adam gibi yorum yazmayıp siyaset yapanın bu konusmanın altında çok söverim haberinizde olsun..!

2|1
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Helal kardeşim ✋🏻🙏🏼❤️

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Basimizin tacisin bu serefsiz hdp pkk olmasa ülkemiz gelisecek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ya benim psikolojim acayip bozulur. Yani İstanbul'da bir bomba patladı diye korkuyorum sevgilimin başına birşey gelir diye telaş yapıyorum gerçekten çok zor güçlü durmak gerekiyor göğüs germek gerekiyor allah sizi hep korusun ben olsam ruhsal çöküntüye girmiştim bile

1|1
    0|0
  • Pkk ile hdp arasında ne gibi farklar vardır bilemem bildiğim tek şey Kürt kökenli vatandaslarimizi kullanan ermeni terör örgütüdür pkk

0|1
    0|0
  • Senin gözlerinden öpüyorum bir şehit kardeşi olarak!

0|1
    0|0
  • bende TÜRK olarak kınıyom.

0|1
    0|0
  • Helal olsun sana kardeşim.

0|1
    0|0
  • Helal olsun sanaa

0|1
    0|0
  • Helal olsun

0|1
    0|0
  • Hadi len. Sen de asimilasyona boyun eğenlerdensin. Doğu genciymiş yürü. O kadar mücadele edenler niye böyle demiyor. Kürt gibi davran kendine gel.

0|0
    0|0
    • : )) asıl ben senin kürtlüğünden şüphe ediyorum bu savaşlar yüzünden kürtler hep geriliyor biliyormusun? evleri yıkılıp arabaları yıkıldı Şu an açlık ve ölümle mücadele ediyor beyinsiz sen neyin kafasındasın dua et bayansın sen...

• Salak sen ve senin gibilerdir. Konuşmaya değen biri olsan zaten seviyen olur. Allah ın cezası. :D Baaay :)

• salak seni dinleyip gaza gelenler olur canım senin gibi 10 kişi benim yan cepten çıkarırım gidip en kısa zamanda bir zeka testi yap sonra sonucunu mesaj olarak gönder korkma kimseye göstermem %10 cıkar cünkü :) :) :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin gibi olaylara yiğitçe dürüstçe bakan gençler geleceğin umududur.
    Helal olsun kardeşim.
    Allah yardımcımız olsun zor günlerden geçiyoruz. Ancak ümidimizi muhafaza edeceğiz. Sorun sade vatandaşta değil. Sorun bu ülkenin insanına hayatı zehir eden maşalar da.
    Sabır kardeşim kötü günlerin sonuna yaklaşıyoruz inşallah..

0|1
    0|0
  • AFerim doğru yoldasın

0|1
    0|0
  • Sizde askere destek verin yoredeki bitsin sadece sen diyosun ama 100 kiside pkk diyor helal olsun sana

0|1
    0|0
  • Helal sana. d

0|1
    0|0
  • Olmasi gereken bu zaten bu isin turku kurdu yok bu vatan bu toprak hepimizin rahat icinde yasamak varken neden hainlere firsat verelimki

0|1
    0|0
  • Okumaya üşendim mk

0|1
    0|0
Yükleniyor...