Neden elektrik alamıyorsunuz ne bekliyorsunuz?

neden elektirk almakda bu kadar zorlanıyorsunuz
neden bred pıti arıyorsunuz
kendinizi anjelina joli mi sanıyorsunuz
karşınıza çıkacak olan beyaz atlı prensimi bekliyorsunuz
kıvanç tatlıtuğ mu burak özçivit mi olacak illaa
saygı, sevgi, hoşgörü, anlayış, sadakat,önemsiz mi
kumar oynamayan bağırıp çağırmayan romantik erkeklere neden hiç değer vermiyorsunuz
illa sizi aldatacak kaba saba iri yarı sert mizaçlı argo konuşan kalp kıran birisimi olmak lazım
sağlam temel atılsa iyi karakterli kişilerle adım atılsa üst katlara süslemelere sonra geçilse olmaz mı
her şey tipmidir dış görünüşmüdür yakışıklılık ya da güzellikmidir huzur mutluluk aşık olmakdamıdır
kızlar elektri alamadım deyip duruyor sizce erkekler elektrik alıp da mı peşinizde dolanıyor sanıyorsunuz
elektrik alanların çoğunu elektirk çarptığını kısa devre yapıp duman attırıldığını bilmiyormusunuz
dört dörtlük hiç kimse yoktur şu yalan dünyada kızlar siz kendinizi dört dörtlük mü sanıyorsunuz
karekter 10 üzerinden 9 olanı eliyorsunuz elektirk alamadım diyorsunuz ama 10 üzerinden 2 olan karakterin tipi hoşunuza gidince kucağına atlıyorsunuz mutlu olacağınızı mı sanıyorsunuz
kızlar siz bu erkeklerden ne bekliyorsunuz neyi hayal ediyorsunuz hayallerinizdeki beyaz atlı prensinize gerçekten ulaşacağınızı mı sanıyorsunuz.

Güncellemeler:
GÜNCEL

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben de sasiriyom bunlara :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• elektirk elektrik olur mu onsuz evlilik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben artık trafoyu patlatıp rahatlasmayı düşünüyorum maaşı bugün alınca doğru aksarara rusların yanına 3 kişi ayarlayacağım bizim kızlar kaprisli sinirli artist ukala kibirli ama yabancılar hem güzel hemde mütevazi oluyor ne mutlu türkün kızlarından uzak durana artık kaçak elektrik kullanacağım ne yapalım şartlar ağır

0|0
    0|0
Yükleniyor...