Site de tanışıp evlenen varmış?

Gerçekten var mı böyle bir şey? İnanmıyorum? Varsada Allah mutlu etsin ne diyim 😊

1|0
3153

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Burada tanıştıklarını idda edenler vs var ama ben inanmıyorum. Palavra. Bu sitede herkes en fazla kendini seviyor. Buradaki aşklar yalan dolan. Bu sitedeki erkeklerin sadık olacağını bir dakika bile inanmıyorum. Bu sitedeki erkeklere ''süt dilimi'' gözüyle bakıyorum ve her zamanda öyle bakacağım :).

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• Erkeği @kizlarsoruyor
    Kızıda @ksbence'den istiyolar.

3|0
    0|0
  • hayatta sevgi yok insanlar in sevmesine gerek yok sevgi bir cocuk imtihanidir cocuk olmayan bir hayatta imtihan olmaz bu nedenlen insanlar sevip cocuk yapip ve o cucug a ve kocana bir omur sahip cikip her hatasina katlanip ve bu imtihani gecmic olursun ak takdirde gunahkar olursun

0|0
    0|0
  • 3,5 Ks ömrümde burada herşeyi gördüm.

0|0
    0|0
  • Evet, ben de duydum. Oluyor , hayırlısı herkese.

0|0
    0|0
  • Evlenmek kolay birşey
    Mühim olan yürütebilmece

0|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın karşıdakide insan normal hayatta tanışabilmek gerçekten zor böyle sitelerde tanışıp evlenmek mantıklı normal tanımadığım bir kıza açılırsam çantayı kafaya yerim ya da tokat yerim kesin :)

0|0
    0|0
  • Doğrudur

0|0
    0|0
  • Olabilir, neden olmasın ki? İki tarafta birbirine dürüst olduğu sürece sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Aşkın nerden geleceği belli olmaz. Şaşıralacak ne var? Bu sitede ki herkes kötü niyetli ve soysuz mu? Şayet düşüncen bu yönde ise sende bu sitedesin unutma :)

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum kimseyi, ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ooo ben burada 3. evliliğimi yaptım :D

0|0
    0|0
  • valla kaçyıldır buradayım ne tıkırtı var ne sıkırtı

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum şehir efsanesi

0|0
    0|0
  • Evet bosandik geçen yaz

0|0
    0|0
  • evet çok

0|0
    0|0
  • he var :D

0|0
    0|0
  • çok var la sırf benim gördüğüm 10 tane var.

0|0
    0|0
  • Vardir belki

0|0
    0|0
  • Ohaa yani yoktur y

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 30

Yükleniyor...