Kapat

Arkadaşlar hayat çok zor değil mi?

Ülkenin yarısı asgari ücret ile çalışırken bu gençler nasıl evlenicek abi taş catlasa 1500-1750 maaş alır çalışan kişiler kiralar desen 1000-1500 TL abi anlamıyorum nasıl evlenicek bu insanlar kızın babası karşı cikmicak mi istemeye giderken.

Not :Aynı durumlar benim içinde geçerli? Bu ülkede artık okusanda fayda etmiyo.

Güncellemeler:
Gücen
Güncellll

0|0
2|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla okullarimiz bitince atansak neyse de o da yok ne olcak bende bilmiyorum iki tarafts caliscak kizinki eve erkeginki masraflara gidecek ya da daha uygun yerlerde yasanacak mesela bizim burda 500/600 kiralar binede var ama o ev lukse kaciyo bence

0|0
    0|0
    • İş garantisi de yok patron veya başında ki mudur sana kilsa pat diye evliyken işten çıkarsa ne b*K yicez Allah bilir ! O yüzden abi hava uzman çavuş olmayı düşünüyorum en azından rutbembelli isim belli çıkma derdi de yok.

• Ne işi kurcaz hacı orası da önemli her iş olmaz ki

• Tabiki canim orasi oyle bakcaz artik birazdaba zaman lazim ben okulumu bitirebilirsem😊 huzurevi falan dusunuyorm

• Eee ölelim o zaman haksız mıyım

0|0
    0|0
    • İş garantisi de yok patron veya başında ki mudur sana kilsa pat diye evliyken işten çıkarsa ne b*K yicez Allah bilir ! O yüzden abi hava uzman çavuş olmayı düşünüyorum en azından rutbembelli isim belli çıkma derdi de yok.

• Ona kaç puan lazım bide iş imkânı çok okuyan vardır o bölümü :D

• Puan değil ya açık öğretim mesleki lisedeyim yatay geçiş hakkım var üniye :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Aylık 10 bin TL + kendi isimden de 5 6 bin TL gelir var bana kız yok hersey para değil

0|0
    0|0
    • K. bakma hacı paran olduğu için her şey para değil diyosun haşa din disinda. Parasız evsiz ıssız kal bak bakım ben seni o zaman görürüm

• Ailen destek çıkar ve 300 bine almama gerek yok 30 40 tl lik al bakim yap eşya koy kirala

• Kardeşim sen kadame kademe neler yapıtında buralara geldin bana bir baştan anlatsana seni dinliyorum? Tek tek ayrıntılı bir sekilde

Yükleniyor...