Kapat

Var mi benim gibi her yıl 14 şubatı eş geçenler?

23 yıllık hayatımda bugune kadar sevgili duygusunu hiç tatmadim. Ben bilmem ne yaparlar ne ederler çünkü yaşamadım öyle birsey. Su an sevgilim olmasını problem etmiyorum ama geçmişe donup baktıkça her yıl bu 14 Şubat üzerimden teğet geçiyor. Ben buna takiliyormuyum hayir tabiki. Sadece yanlış olan ben miyim 10 yil boyunca hep teğet geçiyorum bugünü.
Herhalde gelecek yılda ayni, bir sonraki yılda ayni hep boyle gececek giden yıllara üzülüyor insan...
Aynı durumda olan var mı

Güncellemeler:
Anlaşılan ben yanlis anlattım. Keske sadece bir gunu es gecsem. Ben yılların bütün günlerini öyle geçiriyorum.10 yılda 0 gün yasamisligim var.

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende de şöyle bir sorun var, sevgilim oluyor 14 Şubat gelene kadar ayrılmış oluyoruz şansıma.. Şimdi sevgilim var ama 14 şubatta birlikte olamicaz bugün gidiyor çünkü.. yani yine birşey anlamadık

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevgilim olduğu halde her sene 14 şubatı es geçiyorum kardeşim. bir de böyle modeller var mesela. Hep öyle geçmez elbet bir gün değişir bazı şeyler. Hayat tam yeri tam da zamanı dediği anda bir bakarsın olmayacak şeyler olur

0|0
    0|0
    • Valla kardeş en son dediğine katilmiyorum. Öyle bir dünya yok be !

• Valla kardeşim kendimden biliyorum inan ki. Öyle karizmatik veya parası olan bir insan da değilim. Tam denemekten vazgeçtiğin an karşında bulabiliyorsun önemli. Karamsar olmak neyi değiştirir? Sadece acıyı ve mutsuzluğu arttırır. Hiç yoktan çabalarsan en azından şansın olur

Yükleniyor...