Hangi kadini daha cok seversiniz?

Erkege muhtac olan onun her dedigini yapanmi yoksa boyle cok guclu kendini asla ezdirmeyen asla erkege muhtac olmayan kadinimi

Ben erkegin her dedigini yapandan ona muhtac olan kadinlardan nefret ederim oyuzden napicaz kizlar okula okula okula... kimseye muhtac olmadan guclu yasabilirsiniz...

1|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• evt güçlü olun ama b*kunu çıkarmayın

0|0
    0|0
    • Valla ben asla bir erkege muhtax olan kadinlardan olmicam o bana muhtac olsun ben niye ona muhtac olayim... 20 yasindayim asla erkegin eline bakmam... elimden geleni yaparim kimseye muhtac olamamak icin

En İyi Kız Görüşü

• Para kazanan kendi kazancimin bana fazlasiyla yetecegini bilen bir insanim ama esime muhtac degilde her istegini basim gozum ustunde tutarim ne kadar okumusta olsam hastaligimda biyere giderken esime sormadan yapamam bisey gece disari onsuz cikamam kisacasi hic kimse kimseye zaten muhtac degildir bu sevgi saygidan ileri gelir...
    para kazanmadan oncede esime muhtac degildim simdide degilim ama esime ihtiyacim var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Biz ikisini de sevmeyiz. Ayrica senin de bikmen gerekir ki okul ve para seni kurtarmaz. Sansigin kadar basit değil o işler

0|0
    0|0
  • vallahi muhtaç olmak her dediğini yapmak demek değildir eee zaten ilişki ilerlediği zaman zaten 2 çift te birbirine karşı böyle olmalı

0|0
    0|0
  • Erkekler genelde kimseye muhtaç olmadan dimdik ayakta duran kadınlara hayran olur ve onlara aşık olurlar ancak kendilerine muhtaç olan kadınlarla evlenirler.

1|0
    0|0
  • güçlü kadın

0|0
    0|0
  • yanlış bir düşünce bence okumak tabiki önemli kadınlarında kendini kölelik derecesinde bir erkeğe bağlamaları yanlış ama senin düşüncende hoş değil

1|0
    0|0
  • erkeğinin sözünü dinleyen anlayışlı bağlı kadın muhtaçlık değil bu herkesin sosyal bir rolü var hayatta erkek kadının yanında ezilince de kadın erkeğin yanında ezilincede yürümez iş.. resmen ayrılmasada kafada biter ilişki.. Kendinize köle aramıyorsunuz bunu bir çıkartın aklınızdan...

0|0
    0|0
  • Güçlü 💪 kadın okumaklada olmuyor maalesef. Bu özgüvenle alakalı... Özgüveni yoksa istersen hakim olsun yine ezilir. Yine erkeğinin her istediğini yapar

0|0
    0|0
  • Güçlü

0|0
    0|0
  • 2sinide istemem arkadaş kendini ezdirsin nede sana muhtac değilim edasıyla dolaşssın ben eşimle herşey olabiliyorsam eşimdir gerisi kalabalıktır.

0|0
    0|0
  • Her zaman tahta kapı demir kapıya muhtaçtır

0|0
    0|0
  • Her turlusunu severim , yeterki beni sevmi$ olsun.

0|0
    0|0
  • Muhtaçlık çok kötü bir şey.. kadın muhtaç olmamalı kendini ezdirmemeli

0|0
    0|0
  • Benden güçlü olsun beni ezsin isterim

0|0
    0|0
  • orta ayarda olmalı.

0|0
    0|0
  • muhtaç kelimesini dar anlamda kullanmayın.. insan sevgiye aşka hatta mutlulukları paylaşmaya da MUHTAÇ tır..

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben dayanışma ve uyum içinde yaşanan birliktelikleri onaylıyorum eğitim ve iş anlamında birbirine yakın olmaları destek ve paylaşımıda getirir beraberinde ukala kadın olsun erkek olsun bu dengeyi kaçırır. Kimse kimseye muhtaç olcak kadar ezilmemeli ama ukâla bencilde olmamalı

0|0
    0|0
  • Eşim olursa bokunu çıkarmadığı sürece her dediğini yaparım! Net!

0|0
    0|0
  • Erkeğin her istediğini yapmak ona muhtaç olmak mı? Mesela ben hayatımdaki insanı mutlu etmek onu özel hissettirmek için isteklerini yaparım

0|0
    0|0
  • Bana göre iki taraf da birbirini dinlemeli sadece kadın mi erkeğin sözünden çıkmayacak?
    Hayat müşterek diyorlar ya hani, gerçekten öyle olsun o zaman, herşey eşit olsun :)

0|0
    0|0
  • Her kadın bir erkeğe muhtaçtır. Her erkekte bir kadına muhtaçtır. Ben görüşüne katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Muhtaç olmak değilde sevdiği için diyelim mi :)

0|0
    0|0
  • Ikiside dozunda olmali ne cok ezik olmali ne de cok abartmali ben altta kalmam gibisinden.

0|0
    0|0
  • Kadın Dediğin erkeğin dediğini yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...