Lütfen yardım edin?

Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var. Stres altında olduğum yerlerde karnımdan ve bağırsaklarımdan sesler geliyor. Bu da genelde sessiz ortamlarda oluyor. Aslında stres olma nedenim sessiz ortamda ses çıkacak ve etrafimdakiler duyacak düşüncesi. Çok uzun zaman oldu ve ben bunu atlatamadım. Başlarda sadece karnım guruldardı ama öyle olunca hemen su içerdim ve kısmen dururdu. Şimdi ise bağırsaklarımdan ve içimden de sesler geliyor. Etrafimdakilerin duymasından çok korkuyorum çok çekiniyorum. Aslında bu korku yüzünden oluyor hersey. Yani yalnızsam ailemin yanında isem veya da çok samimi olduğum arkadaşlarımın yanında isem sorun olmuyor ortam sessiz de olsa. Ama sınıfım 100 kişi falan ve bu beni çok korkutuyor. Derslere giremiyorum. Bir sürü dersten devamsızlıktan kaldım. Üniversiteye hazırlanırken de derslere giremedim odtüye girmek için tekrar hazırlanırken hersey daha kötü oldu ve su an saçma bir üniversitedeyim. Lütfen yardım edin önerilerinizi düşüncelerinizi bekliyorum?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktora gitmelisin geçmiş olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fazla su içiyorsan olabilir.

0|0
    0|0
  • Bende de oluyor, en çokta stres altındayken olduğunu farkettim, açlık ya da toklukla alakası yok gibi çok suylada alakası yok, içerde oluşan hava gaz sıkışmasından falan olabilir, sade soda rahatlatıyor, içine limonda çıkabilirsin, doktora gitmedim ama sen gidersen konuya yazarmsn sebebini

0|0
    0|0
Yükleniyor...