Küçük erkek çocuğuna tecavüz eden kadının haberini almış mıydınız?

Ben aldım, diğer alanlar almayanları haberdar edebilir mi? Bu eski bir haber, yenilerini ya da daha eskilerini de paylaşabilirsiniz.

Yolu yarılamak için bencelere görüş yazıyodum o da ne?
Feministler basmış la siteyi :D
Ya niye anlamıyosunuz Ahlaksızlık toplumun sorunu.
Çocuğunu yetiştiren annenin babanın sorunu.
Özgürüm, erkek bana dokunamaz naralarınızın altı dolu olsun, lütfen.

1|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sayende aldım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Feminizm kocayı buluncaya kadardır

1|1
    0|0
  • Sokak köpeğine tecavüz edende var.. İnsanlığın bulunduğu her yerde pislik muhakkak var yani yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • @Gafkya

Herdaim derim, Ben Atimla 4 nala giderken burdaki kisilerin bir kismi atima civi dahi olamaz.

1|0
    0|0
  • İlginç

1|0
    0|0
  • Yok almadım.

0|0
    0|0
  • teca vuze ugrayan kadinda zevk aliyor sonuc

0|0
    0|0
  • ahlaksızlık toplumun sorunu diyorsun toplumu kim oluşturuyor? ayrıca bu anne babanında sorunu değil çocuk belli bir yaştan sonra kendi kendisinin öğretmeni olur

0|0
    0|0
    • Ya oturan karakter?
      Toplumu erkekler mi oluşturuyo? Herkesin sorunu yani, sadece bir kesimin degil :D

• Vayyy :Dd bunu biliyorum bu duzelmeyi hep birlikte basaricaz :Dd
      Zaten ben baska bir mevzuya parmak bastim :Dd

• hadi bakalım :D

• erkek kadar kadın tacizci sayısıda çok fazla

0|0
    0|0
    • Erkek bilegi yettigi icin yapiyor kadin yetmedigi icin oturuyo ://
      Sadece taciz olarak degerlendirmeye gerek yok, siddet icinde aynisi gecerli.

• Ya bu tecavüz Nasıl bir hastalık.. Ben nefret ettim valla infaz edilmeli bu yaratıklar

0|0
    0|0
  • Taciz eden bir sürü kadın olduğunu biliyorum da tecavüz edeni çok az duydum. p

0|0
    0|0
    • Gücü yetmiyo, yetse her halti yiyen cikar :D

• Helal sana Gafkya :D Dürüstmüşsün.

Kızlar Ne Diyor 2

• Nerden nereye kaçtın ben gafkya. Tecavüzün tacizin şiddetin insanlıkla alakası yok.

Özgürlüğün en çekirdek tanımında insanın kendi bedeni hakkında söz sahibi olması yatar.

Benim bedenime benim isteğim dışında yapılan her müdahale tacizdir ve özgürlüğümün kısıtlanmasıdır.

Özgürlük gece yarısı dışarda dolanmak değildir. özgürlük istediğim herhangi bir saatte herhangi bir tehlike unsuruyla karşılaşmadan herhangi bir yerde olabilmem fiilini içerir.

Kötü bir eyleme maruz kalmamak adına insanın kendi özgürlüğünü kısıtlaması bir yana, başkalarının benim adıma bu ögürlüğümü kısıtlaması başka bir mevzu.

Ve bir başkasının öZgürlük alanına müdahalenin insanın kendi Özgürlüğü ile bir alakası yok.

Kavramları karıştırmayalım.

0|0
    0|0
  • Ya evet toplumsal olarak psikolojik sorunlarımız var, les insanlar ya cidden ne istiyon küçücük cocuktan cik bağır beni miken yok mu diye 83638 adam gelmezse zenci olayim

0|0
    0|0
    • Peki://
      Arap olayımı niye kullanmadın?

• Ben hassasiyetim oldugu icin kullanmiyorum seninde ayni hassasiyette oldugunu dusunmustum ama hayir sen aklindaki beter profilinden daha betersin://
      Spam spam spam

• Hiç hassas değilim ben

Yükleniyor...