Hayatlarımız aslında "BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİ" mi?

Başlık garip gelebilir evet. Ama mahiyeti farklıdır o başlığın. Bilindiği üzere "Bermuda Şeytan Üçgeni" bilinmeyen ve hiç kimsenin geri dönemediği yer olarak bilinir. Peki aslında o kayıplar arasında bizler de mi varız? Fakir insan fakirliğinden, zengin insan tadacak heyecanı kalmadığından şikayet eder değil mi? Bunun gibi örnekler uzatılabilir ama gereksiz bir uzatma olacağını düşünüyorum. Bana kalırsa hepimiz bu üçgende kaybolmuş insanlarız ve gitgide hissizleşiyoruz. Peki sizin düşünceleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Azıcık felsefe yapak dedik yorum yapsanıza mübarekler

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Yoo ben mutluyum

0|1
    0|0
    • Kedidir o kedi :) Henüz bazı gerçekler yüze vurmamıştır demekki :)

• Senin ölmenden bahsetmiyorum ki? Başkalarının ölmesi yakınlarının ölebilecek olması mutsuz edecek bir olgu değil midir?

• Babamı kaybettim zaten, ona da her gun kahrolamiyorum sorry

• Dunya hayati oyun ve eglenceden ibarettir. Gecicek bu gunler

0|1
    0|0
    • Ama insanların mutsuz olması oyun ve eğlencenin olmaması anlamını taşımaz mı?

• Dunyada rahat olunmuyor iste. Dunya ve ahiret iki kuma gibidir demis buyukler. Birini razi etsen digeri darilir

• Ahiret konusu tabiki bambaşka bir boyut benim irdelediğim konu her insanın mutsuz oluyor olması aslında. Dünya üzerinde mutlu insan sayısı bana kalırsa %10 u geçmez. Ki onlarında yarın mutsuz olmayacakları kesin değil. En basiti ölüm var. Seniin ölümün seni mutsuz edemez belki ama yakınlarını edebilir. Buda sonuç olarak domino taşını gösteren bir simge gibi. Bir anda tüm hat yıkılabiliyor. Mutsuzluk bulaşıcı hastalık gibi yayılabiliyor.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...