Erkeklerin tayt giyen kıza laf edipte kendilerinin toplu taşıma araçlarında bacakları arasında 2 metre boşluk bırakması?

Bize vücudumuzu belli etmek için girdiğimizi soyluyorsunuz ya hep. Aslında duymak ıstedıgınız seyler bunlar. Biz o kadar aciziz ya sankı. Sızın ıcın makyak yapıp sızın ıcın suslenıyoruz. Aklınızdan çıkarın bu fikri. Tayt gıyerek bıze vücudunuzu bellı ediyorsunuz dıyorsunuz sız neden bacaklarınız ayrı oturuyorsunuz? Sızce de ironi değil mi?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• 2 side yanlış olamaması gereken şeyler bunlar tayt giymen erkekleri ilgilendirmez eğer gerçekten erkek gibi erkekse çünkü erkek adam harama bakmaz tayt giymenin sakıncası yok AllahCC a hesabını verirsin her koyun kendi bacağından asılır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bacaklar açık oturunca bısı bellı olmıyo ama kanks

0|0
    0|0
  • Biz dar giyinsek bakmayaniniz kalmaz.
    Tayt giyen (bari uzun sey giyinde kıc belli olmasın) gözümde kötü görünüyor

0|0
    0|0
    • Aynen senin popona meraklıydık zaten dar gıyde bakalım dıye hevesle beklıyoruz.

• Got değil ç\k. Meraklısın biliyoz. Inkar etmene gerek yok

• tayt giyin kızlar. tayt size çok yakışıyor

1|0
    0|0
  • Bu isteyerek olmuyor erkeklerin bacak yapısıyla alakali bir durum

0|0
    0|0
  • Yav he

0|0
    0|0
  • Ok by

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Sacmalamissin

0|0
    0|0
    • Hangi kısmı saçma buldun bay mal

• Aralık bırakmak mecburiyetten ama 2 metre açıyorsa hayvanlıktır

0|0
    0|0
  • La öyle erkeklere bende illet oluyom haa edebi ile oturmasi gerek herkesin

1|0
    0|0
  • Bir erkeğin bacaklarını açarak oturması ayıp bir şey değildir. Bu gayet doğal bir şeydir. Çünkü bacakları düz tuttuğumuzda otomatikmen açılıyor. Açılmaması için bacak kaslarımızı zorlamamız lazım. Serbest bıraktığımızda öyle oluyor. Bunun için neden kendimizi yoralım ki.

0|0
    0|0
    • yani keyfimizden açmıyoruz anlayacağın. otomatikmen açılıyo :)

• açıldığı zaman da adam farkında olmuyor bazen.

• araya sıkışıyor. ondan olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Rahat yani öyle oturmak. Bizim içinde tayy giymek rahar işte.

• Kendimi haklı cıkarmaya çalışmıyorum ama senın bellı kı bazı tıp erkeklerden haberın yok. Taytı bogazına kadar ölümüne cekmedıgınde hiçbir şey belli olmuyor zaten.

• Tamam sen haklısın. İyi akşamlar..

Kızlar Ne Diyor 4

• Tayt rahat diye giyiyoruz fakat abartan kızlar da var mesela normal kısa bluzu dar bluzu taytla giyenler var ben erkek olsam onlara bakarım laf ta atarım kjgdfg gerçi giymesekte öyle bakıyorlar her türlü yani..
    GEL GELELİM HERKESİN HAYATINA KİMSE KARIŞAMAZ

0|1
    0|0
    • Ya ben sokakta çıplak gezsem dahi bana bir erkeğin tacizde bulunması yasak.

• Direk uyaracaksin.

0|0
    0|0
  • Anlam veremedigim bir rahatlik istegi

0|0
    0|0
  • vay utanmazlar vaaay vay..

0|0
    0|0
Yükleniyor...