İşi bilen biri bana yol gösterebılırmı?

Eşim araba alıp satarak para kazanalım dıyor elımızde 9 bın lıra falan var.. Olurmu yapabılırmıyız nasıldır bu işler?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• eşin ben şerefsiz olacağım diyorsa çok gzel iş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şöyle söyliyim sana benim abimde Şu an sırf merakından al sat işiyle uğraşıyor ve sana şunu söylemeliyim ki düşük bütçeli arabalarda kazançta düşüktür kar payın yüksek değil ve seni tatmin etmez buna emin ol yani o kadar kar için adamın dırdırını çekmezsin eminim ama yüksek bütçeli bir arabayla girersen işe ozaman iş ayrı Mesela Şu an bizde 4 tane 4.20 var ve bunların bile kar payı 15 20 bin civarı tanesinden ki arabının fiyatı +200bin lira gerisini sen düşün.

0|0
    0|0
  • hocam benim dayım zevkine al sat işine girdi. Durumu iyi ihtiyacı da yok sadece zevkten biri şikayet etmiş 20 binlira ceza kestiler. Yasal olmadığı için bir arabaya 1 ay biniyordu BMW den Dodge nitroya kadar her arabayı aldı sattı. Ceza geldi sonra bir arabaya 3 ay biniyor şimdi: İyi araştırın bir şikayette cezayı yersiniz. 9 binlirada az para. Mesela ben hatırlıyorum bir keresinde 93 bine aldığı BMW yi 105 bine satmıştı. Ama riskli işte...

0|0
    0|0
  • Arabanın bir kusurunu söylemeden satmak veya 9 bine alıp 14 bine satarken valla bende 13 bine aldım vb cümleler çok kullanılır :)

0|0
    0|0
  • Olabilir tabi ilk başlarda acemilik yaşarsınız ama bir 5 yıl sonra çok kar elde etmiş olursunuz.

0|0
    0|0
  • 9 bine ne alacan ki?

0|0
    0|0
  • Arabadan anlamıyorsa elindekini de kaybeder yaziksiniz.

0|0
    0|0
  • arabalardan iyi anlamıyorsa, iyi bir tamircisi yoksa bulaşmayın bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...