İşsiz kalma korkunuz var mı?

Okuyanlara sorum daha çok ben de çok var ya :( daha doğrusu aileme karşı mahçup olmaktan çok korkuyorum

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Üniversiteden mezun olalı 8 ay oluyor ve işsizim bu psikoloji zor hele ki ailen senin yanında olmuyosa bir de benm gibi kpss derdin varsa , ama sıkma canını seni seven bir ailen varsa bunu düşünme hiç mahçup olmak diye bir şey yok onlar senin her türlü yanında olur bunları düşünmek için erken

1|0
    0|0
    • Kpss derdim var. Çünkü bölüm okuyorum şu an daha formasyon alacağım. Ailem yanımda olur mu bilmiyorum ama bir önce işine gücüne bak modundalar Eğer atanamazsam evde oturursam ne yaparlar hiç bir fikrim yok

• Saol canım inşallah sen de mezun olur olmaz atanırsın 😊

• :) :*

Erkekler Ne Diyor 9

• Korku herkeste var ama teslim olmamak lazım, kamçılaması lazım.
    Okurken kendine birşeyler kat. MEzun olduğunda cv ne yazacak birşeylerin olsun. Birşeyler öğren, birşeyler yap. Atıyorum stajın 20 gün se sen 2 ay yap. 3 ay yap. Yaz oraya cv ne şu firmada şu kadar çalıştım diye. Dil öğren, programlar öğren. Youtube ta eğitim videoları bile var ;)

0|0
    0|0
  • Kapitalizm'in ne büyük silahı budur işte..
    Sırf bunun yüzünden, az paraya it gibi çalışırsın..

Ama korkma..
    Sen eşek oldukça, semer vuran zaten çok olacak..

Hatta sıraya giriyorlar adamın arkasında..

1|0
    0|0
  • ben bakacılık ve sigortacılık 6 ay önce bitirdim hala işsizim adamlar almıyor bankalar bir hava zaten sigorta acentasına gidiyorum deneyim istiyor kendileri analarının karnından deneyimle doğdukları için bizi beğenmiyor inan ben umudu kestim beş kuruşsuz evdeyim aileme mahçubum

0|0
    0|0
  • Zenginim yok.

0|0
    0|0
  • Kalmayız ya heralde

0|0
    0|0
  • Bende egiti fak mezunuyum 2 sene kpss ile ugrastim o korkuyu cok iyi bilirim...

0|0
    0|0
  • korkum yok zaten kalcam

0|0
    0|0
  • Baba meslegi var Hazir Duzen Okumassan :(

0|0
    0|0
  • korku demeyim ama oyle bir durum için 3 yıl çalışmadan çalışmış gibi yaşıyacak para biriktirdim normal birikimim haricinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır yok

0|0
    0|0
  • Evet var
    Çünkü ülkemiz gençlerinin geleceğe dair umutları yok..

0|0
    0|0
  • düzgün bir bölüm okursan kalmazsın bence yani ben hazırlık aşamasındayım elle tutulur bölümler hedefliyorum sonuçta okumak için okumuyoruz öyle değil mi

0|0
    0|0
    • bölüm okuyorum ben formasyon alıp atanmayı bekliycez yani :/

Yükleniyor...