Sanat kavramını size ifade ettiği biçimiyle tanımlarsanız,, kısacası size göre sanat nedir ve nasıl olmadır gibi bir açıklama yaparsanız, bence güzel sonuçlar çıkabilir ortaya. Belki de bir çoğunuz düşünmediniz bile bu konuda, ve belki de bu sayede düşünürsünüz,, tabi detay okumaya üşenmeyecek kimselersenizse..

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Rastgelelikten uzak, arkası ve içi dolu imgeler bütünü.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sanat deyince aklıma hat, minyatür, müzik, resim, heykel, edebiyat falan geliyor.

Sanat eskiden imiş. Nerde o eski Farabiler, Amasyali Yakutlar, Bakiler, İtriler...

Şimdiki sanatçıların ekserisi maddi bir meta olarak görüyor bu işi

Tabi onlara sanatçı denirse!!!

1|0
    0|0
    • sanatı metaya dönüştürenlere tabi ki sanatçı denmez. onlar sadece ünlü. bugünümüzün sanatçıları ünlü insanlar değil maalesef. hep bunların yüzünden.

• Bana göre sanat duyguları yansıtmak için için kullanılan bir dildir bazen şiir bazen resim bazen ise...

1|0
    0|0
  • dünyaya bir eser bırakmak,
    insanın hayal gücü,
    imkansızların yapılması,
    insan beyninin aslında ne kadar geniş düşünebileceğini yansıtması,

1|0
    0|0
  • Sanat şarkı söylemek ya da sadece bir resim çizmek değildir bir zanaatkarin yaptığı iş te bir sanattır bir terzi mesela bir sanat yapar

0|0
    0|0
  • bazı kişilerin özel hayatı gibidir herkeste olmayan özel bir yetenek ve azim gerektirir. geliştirilebilir, yeni ufuklar açar.

0|0
    0|0
  • https://youtu.be/HTrqnn5d5Ng
    Son cümlede sanat

0|0
    0|0
  • Aşktır

0|0
    0|0
  • sanant parası olan olan toplumların canları sıkıldığında ürettikleri ve fakir topluluklar zenginleştiklerinde almak için para harcayıp tekrar fakirleştikleri nesnelerdir. ama siz gende sanat için soyunun

0|0
    0|0
  • Özgürlük.

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle ruhtur hayata bakış açısının yansıması

0|0
    0|0
  • En büyük sanatçının eseridir sanat ''insan''

0|0
    0|0
  • Sanat insanin hayata bakis acisidir bence

0|0
    0|0
  • Sanat Hayattir.

0|0
    0|0
  • soyunmaktır soyun şimdi

0|0
    0|0
  • Sanat para icindir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana göre sanat savaşmaktır

1|0
    0|0
  • Sanat benim yapmayı istediğim tek şey. Dünyaya bunun için geldiğimi düşünüyorum. Müziksiz tek bir günüm geçmiyor. Enstrümanıma o gün elimi sürmediysem uyuyamıyorum. Sanat demek ben demek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...