Diğer Türk ülkelerin kızları maddiyata önem vermez iken, neden bizim kızlar maddiyata önem verir?

Çok şükür çevrem iyidir. Mezun olunca en az 3000 maaşım olur ama maddiyata önem veren bizim kızlarla evlenmeyi hayatta istemem. Diğer, Türk ülkelerini bilirim paraya önem vermezler mesela Azerbaycanda çevrem geniştir. Maddiyata önem veren istisnadır. Ancak ülkeme bakıyorum, ender bulunan namuslular bile zengin bulsam, koşar evlenirim diyor. Sonra, rus kızlarını eleştiriyorlar paraya tapıyorlar diye. Rus kızlarınıda bilirim. Türk erkekleriyle genellikle severek evleniyorlar parası için evlenen az. Ben şahsen para gözlü kızlarla hayatta evlenmem Allah uzak eylesin.

Güncellemeler:
Bizim kızlardan, erkekle parası için evlenmeyenler istisnadır. Buraya atılan kızların sorularında bile anlarsınız. Sırf dürüm yedirtti diye sevgiliyi terk etme ancak Türkiyede görülür.

0|0
17|6

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış teori. Sevgiyle alakalı her şey. Ayrica zengin olmasi değil erkeğin çalışkan olması önemlidir

0|1
    0|0
    • Senin gibiler istisna. Türkiyenin tüm bölgelerinden erkek itrafları aldım paraya önem verenleri çok fazlaymış.

• Sevgi olmadıktan sonra herşey önemli hale gelir. Tipi, boyu, maaşı...

En İyi Erkek Görüşü

• rus kadinlari asla paraya önem vermezler, erkeklerin maddiyatina. benimde en çok hosuma qiden tarafida bu. insanlik bu ya. o yuzden tercihim rus kadini, buda benim tercihim kimsenin karismayada hakki yk.
    istersem gider kardan kadin yapar onunla evlenirim.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• kırov-rusya kokenlıyım. rus kızları sevdıgı ıcın evlenır turk erkegıyle cunku rus erkegınden manevıyat goremez. ama ortodox kesımınde gorus ayrılıkları cok olabılıyor. daha cok sey yazarımda bazı embesıller parazıt yapıyor. ıyı geceler.

0|2
    0|0
    • Banada aynısını başka bir rus söylemişti.

• durust ınsan sevılmez pek burda. yag cekıceksın ınsanların egolarını oksıcaksın. hıc karakterım degıldır ne annemde ne babamda gordum oyle bırsey

• Siz o insanları dikkate almayınız dürüst insanlar bana göre ayrıcalıklıdır. Şayet, karşıma el değmemiş rus çıksa annemde izin verse, asla tereddüt etmez evlenirdim. Rus kızlarının içi gerçekten bizim kızlardan iyi. Sizleri tanıma fırsatım oldu ama el değmemişi tanıyamadım. Başak burcunda böyle şans olmaz zaten.

• 20 yaşında hem azeri kadınları hem rus kadınları hem türk kadınlarını tanıdın anladın öyle mi? Büyük başarı!

2|1
    0|0
    • 12 yıl Azerbaycanda yaşadım gurbette inan bana çok tanıdım. Rus kızlarınıda araştırdım parayla vereni çok az genellikle severek veriyorlar sonra evleniyorlar.

• Yanlis düşünüyorsun herkes bu şekilde düşünmüyor turkiyede daha çok yasaman gerekiyor sanirim bunu anlayabilmek için ,, benim cevremde zengin koca aramak gibi bir düşüncesi olan yok sen nerde yasiyorsun anlayamıyorum. bir iki karaktersiz insan yüzünden güzelim ülkemin bütün kizlarina laf söylüyorsun , haksizlik ediyorsun arkadasim , hala namuslu insanlar var , hoş bu sitedeki birçok kizin paylasimlarini görüyorum şahsen onların da fake hesap olduğundan supheleniyorum , yine de genelleme yapılarak türk kizi şöyle diye söylemler hic hoş değil.

0|0
    0|0
    • Her yerde arkadaşım var malesef benim dediklerimi doğrulamaktadır. Senin tanıdıkların istisna anlaşılan

• Ne kadar çok istisnayla arkadasmisim o vakit , benimde bir çok kesimden arkadasim var... demek insan nasilsa arkadaşları da onun gibi oluyor ✌

• adam haklı şimdiki nesil çirkin olsada olur arb son model olsun zengin olsun derdinde Ülkedeki ciddi sorunlardan biride kadınlarımız aç arkdş kim ne derse desin amaaa genelleme yapmam asla çok fedakar kadında var

0|0
    0|0
    • İstisnalar var ama çok değil işte. Bu yüzden Azerbaycandan evlenmem daha mantıklı bir de çevrem baküde geniş burada rahat beni dolarlar.

• inşallah gönlüne göre birini bulur evlenirsin kardeş tamam parasız olmuyo bunun bilincindeyizde anlattığın şey çok başka sana katılıyorum.

• Bos islerle ugrasma kadinlari bukadar takma paran kadar konus😅

0|0
    0|0
    • Param olacak inşallah ama yinede size bakmam. Azerbaycandan getirmek en mantıklısı zaten annemde başka ülkenin kızını kabullenmez çünkü kendisi Azeri Türkü.

• Babam Kahraman Maraşlı ama anne sözü daha önemlidir.

• allah hayırlısını versin amin

0|1
    0|0
  • hayirlisiyla insallah evlenirsin

0|1
    0|0
  • dünyanın hiç biyerinde parasız evsiz yaşamak istemezb ir kadın zengin kastıda kimsenin milyoner değildir zaten :O)

0|0
    0|0
    • Bunu anlarımda ama zengin istemek ne demek ya? Bizim ülkedeki erkeklerin çoğu düz memur aldığı maaş 2500 felan. Bir sizde var yani zengin istemek.

• ÖVDÜĞÜN RUS DA SANA KARA KAŞKARA GÖZÜNE GELMİYO kendini kandırma

• Neyime geliyor o zaman? Paraya önem vermedikerine bir çok kez şahit oldum.

• Yanılıyorsun...

0|0
    0|0
    • Hiç zannetmem çok fazla araştırma yaptım paraya önem vermeyenler cidden istisna.

• Asgari ücretle geçiniyorum diyen çok aile gördüm ama. Yalnız siz çok fazla abartıyorsunuz. Dürüm yedirtti diye sevgili terk etmeyi bir sizden gördüm 4 ülkenin kızını tanıdım ama bir siz böylesiniz.

• Tabi canım o yüzden amerikada falan gold digger'lar eskortlar vs var bu kelimelerin hepsi ingilizce kökenlidir tam aksine yabancı kadınlarda da para düşkünlüğü vardır sana orta halliler gelmiş demekki hele rus kadınları kuzeyli kadınlar kürk severler lüks hediyeler severler özellikle parayı sonradan bulanlar.. aynı türkler gibidirler. Ha ayrıca günümüz türkiyesinde hayat şartları belli.. bu durumda neden fakirle evleneyim? Veya evlensinler? Herkesin kendi tercihi isterse helikopterli adam ister bu kimi niye ilgilendirir? Sen sevmiyorsan kendine göre birini bul nedir yani bu

0|0
    0|0
    • Güncellemeyi okumadın heralde? Bizim kızlar o kadar paraya tapıyorki, lüks resteronda yemek yemedi diye sevgiliyi bırakıyorlar. Rus kızlarıyla konuştum cidden para için evlenmezler.

• Bende zengin beyleri severim ama zengin bey bulsam da bulmasam da tapilasi bir şekilde gönlünü seviyorum

0|0
    0|0
  • Neden mi çünkü bu türk erkeklerinin uydurması

0|0
    0|0
    • Yoo hiçte buraya sevgilisinin aldığı ucuz hediyelerden şikayetçi olan bir sürü kız var. Ayrıca, 20.000 tl maaşı olan erkekle seve seve evlenirim diyen kızlar bir Türkiyede var.

• İnan bana bir kızla bu yüzden tartışmıştım.

• Bunun ülke meselesi olduğunu düşünmüyorum. Her ülkede var bunlardan, sen denk gelmişsindir ya da gelmemişsindir

0|0
    0|0
  • Çünkü Türk kadınlarının yani hepsi demiyim geneli ailesinde zorluk çekiyo yokluk görüyo evlenince rahat etmek istiyo bence sebebi bu

0|0
    0|0
  • Para gözlülükle alakası yok geleceğini güvence altına almadığın bir kız neden seninle evlensin? Evin yoksa evlenecek insan çok az çünkü hiç kimse eşinin annesiyle ailesiyle yaşamak istemiyor. O yüzden en azından ev şart.

0|0
    0|0
    • Sırf parası için evlenen kızlar çok fazla ama. Normal memur maaşıda istemiyor. Birisi demişki, 20.000 tl maaşı olan adamla sevmesemde evlenirim.

• Sırf sevgilisi dürüm yahut balık yedirtti diye şikayetlenen kızlara ne diyon peki? Bir bu ülkede gördüm vallahi.

• Mutlaka heryerde vardır bir çürük elma ona da care yok sen fikrine uyusani seç :D

• Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun bu genellemende?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• katılıyorum bazı yazdıklarına ama diğer türk ülkelerindeki kadınlarında çok sağlam papuç olduklarını düşünmüyorum kendi işimizle alakalı bir sürü türkmen, özbek vs ülkelerin kadınları çalışıyor bir kadın var mesela çocuğunu 2 yıldır görmüyormuş memlekette kocası var burda başkası ile yaşıyor bunun gibi bir sürü şey burda çalıştıklarını kenara koyup dost olarak yaşadıkları erkeklere kirası vs ödetiyor sonra gidiyor ülkesine ev yapıyor. çoğunluğu böyle acaba kim değer veriyor paraya? ve aklıma hep şu gelir çocuğunu nasıl bırakıp gidersin bizim annelerimiz asla bırakmaz ne şartta olursa olsun o yüzden bence hiç karşılaştırma. benim fikrim böyle ama azeriler için bişey diyemem bilemem tanıdığım yok

0|0
    0|0
    • 12 yıldır baküdeyim Azerile maddiyata cidden önem vermiyor kızlarınada sordum kişiliğe değer veriyorlar. Özbekleri bende tanımadım hiç

• doğrudur knk seviyoruz zaten azerileri :)

• Bizim kızlarınki şark kurnazlığı. Evlenilecek durumdaki Türk erkeklerinin gözü çok açılmadığı için. Belirli bir yaşa kadar Türk kızları hemen hemen her şeyi yaşarlar, birçok sevgilileri olur. Ama çoğu Türk erkeğinin zoru oynayan kızlar yüzünden evlenene kadar ilişkisi bile olmaz.. Gider en zengin ama en iş bilmez erkeği koca yapıp onu da eski sevgilileriyle boynuzlarlar. Bizim Türk insanının da gözü çok açık değildir zaten.. Dışarıda olup biteni çok bilmezler..

0|1
    0|0
  • ozentı ve luks yasama encok bızımkıler meraklı da ondan ıcınde kımlıgı telefonu v. s tasıdıgı bır cantaya bır araba parası veren var telefonun amacı ıletısım kurmak degılmı 50 tl yede 4000 tlyede tlf var bızımkıler hep 4000 lıgı ıstedıklerı ıcın

0|1
    0|0
  • Ne okuyorsun

0|1
    0|0
  • her yerde vardır maddiyata önem veren bende burdaki kızları eleştirmem... dışarıdan sana davulun sesi hoş geliyor.. evlendikten sonra... para yok diye dişini tırnağına katarlar...

1|0
    0|0
Yükleniyor...