Metro ne kadar insanıyetini kaybetmiş laflara bakın siz bu laflardan sora o firmanın arabasına binermiydiniz?

saat 12 de arabam vardı esenler otogarından arabaya tam binicekken şarj aletimi unutmuştum beyfendi valizde şarj aletim kaldıda valizi çıkara bilirmiyiz dedim oda açtı bagajı baktı bagaja biraz işte flaşı açtı kapattı bagajı geldi bana diyo vala abla ben senin şarj aletin için 5 valiz çıkaramam burdan tamammı hadi herkez binsin mola yerinde yaparız dedi neye uğradımı şaşırdım bu ne küstahlıktır yaa normalde uçakla giderdim cimrilik yapım dedim ama yok artık metro ya binmem hani sizin başınıza gelse nepardınız hani size olsa aynısı binermiydiniz

Güncellemeler:
bakıyprumda herkez metro çalışanı yorum yazmalarından belli

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sana da mı? Bana neler yapıldı biliyor musun? Antalya otogardan bindim izmire kadar ne 1 bardak su ne de ikram vardı.. Bu önemli değil valizimde Laptop da vardı indiğim de valiz yoktu dava açtım kaybettim neden biliyor musun? Biletin arkasında yazılan yasak eşyayı koymuşum inanabiliyor musun? Aynı şey Kamil de olmuş..

0|0
    0|0
    • eig yaptım görüşünü ama neyse para biriiktiriyom ben 2 sene daha biriktirip alıyom arabayı daha otobus dolmuş iett çekemem artık

• Teşekkür ederim. İnşallah otobüslerde rezil olmazsın. Ben araç aldım çok şükür artık bu rezaleti çekmiyorum

Erkekler Ne Diyor 15

• Otobüsçülerin yedikleri ekmek haramdır onlara.. Firmaların içinde en kötüsüne denk gelmişsiniz. Pamukkale ve Nilüferi tavsiye ederim. Ama genelde hepsinin az ya da çok kusurları oluyor. Müşteriye saygısı olmayanın ekmeğine de saygısı olmaz.

1|0
    0|0
  • Adam haklı :) bir dünya valiz dizdi birde çıkartacak tekrar siz de anlayışlı olun biraz. Havalimanında böyle olsa valizi durdurup şarj isteyebilecek miydiniz?

0|0
    0|0
  • vala hiç bir firmayı övmeyecem ama az bişeyde kusrunu kendinde madem yolculuga gidiyorsun tlf şarj et ya da az ise yanına al aletini bunu binmeden takip et ordaki muavin 50 tane valizi kaldırıp indiriyor o işi yapıyor diyede aşagılamanın bir anlamı yok az bişeyde siz karşınızdakiyle empati kurun uçağa binsen bunu yapabilecekmiisn

0|0
    0|0
    • uçağa bindim yapamıyorsun

• ağırlık kapasitesi bile var

• iyiki kendiniz söylüyorsun lütfen bazende empati kurun haklısınız ancak sizinde hatalı oldugunuz noktalar var sadece adamın bir sonraki durakta alırsın lafına da kabahatmış gibi bakmayın siz şarjınızdan bir haberseniz bu sizin sorununuz alsanaız dahi çoğu araçta priz bile yok

• Otobüs firmaların neredeyse hepsi öyle.. Kulaklık istersin vermezler su istersin vermezler.. Tamam o anda meşgul olabilir ama o kadar da olmaz.. Paramıza yazık..

0|0
    0|0
  • Metrodan tiksinen bir insan olarak zaten kullanmiyorum çok dandik bir firma en iyisi pamukkale başka da firma tanımam ve tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Adam haklı biraz. Senin hatan yüzünden o kadar valizi cikartip bir daha koyması gerekmiyor.
    Sabahtan aksama kadar bazen günlerce sefer yapıyorlar.
    Empati yaparsan biraz anlarsın. O da bıkmıştır artık.

0|0
    0|0
  • Uçağa binin, artık onların tekelinde değilsiniz. Ama adam biraz haklı gibi bu olayda sadece, uçakta hostese söylesiniz valla hanfendi uçağı durduramayız derdi...

0|0
    0|0
  • Metro pişmanlıktır.. zorunda kalmadıkça asla kullanmam.. Kamil Koç veya Ulusoy tercih ediyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Otobüs fon hiç çekemiyorum uçak en güzeli ama müsait bir yerde bırakamıyor:D

0|0
    0|0
  • paraya bakar, param yeterliyse son tercih olur otobüs.

0|0
    0|0
    • ben istesem uçağa binerdimde cimrilik işte birdahada yapmam zaten otobus ylculuğunu sevmiyom adam geliyom koltuğu itiyo bana yer mesafesi kalmıyo söyleyemiyomda 2 sene sonra araba alcam valla hiç otobus uçak felan binmiyicem

• evet en güzeli araba :)

• adam haklı tam kalkacağı dk de istediysen

0|0
    0|0
  • Peki sen şarj aletini arattırırken diğer insanları bekletmiş oluyorsun otobüsün kalkmasını geciktiriyorsun buna ne demeli.

0|0
    0|0
  • Metroyu bende sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Kamil koç'un şöförü uyuyup otobüsü devirdiğinden beri yaşadığım travma sonucu otobüse binemiyorum. En iyisi uçak zaten kaza riski az ama olursa da kurtulma şansı yok gibi. Hele metro daha berbat.

0|0
    0|0
  • Bize yapamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• yaa tamam hani mağdur olmuşsun o an ama inan daha kötü olaylarda oluyo metroda bende çok şey yaşadım en kötüsü 2.15 dk lık yolu 4 saatte gittik ilaç kullanıyorum ihtiyaç molası verirmisiniz acil durumum dedim ama durmadı şikayet ettim ama köpek köpeği ısırmıyo yapıyolar yani

0|0
    0|0
  • Uçakla gitsen valizi açtırabilir miydin?
    Otobüs kalkıcak millet senin şarj aletinin keyfini mi beklesin

0|0
    0|0
  • Metronun tek sorunu bu degilki.
    Nilufer, ulusoy daha iyi

0|0
    0|0
  • Bunumu dert ettin yuh ya

0|0
    0|0
  • Adam haklı bence unutmasaydın

0|0
    0|0
  • Metro baska bisey cidden otobusleride daracik rahat rahat oturamiyorsun Pamukkale iyidir

0|0
    0|0
  • Metronun ve kamil kocun en buyuk hatasi personellerini titizlikle secmiyor olmasi. Bu konuda en iyisi pamukkale

0|0
    0|0
  • Çirkeflik yaparım şahsen tahammül edemem.

0|0
    0|0
  • adam haklı. şarj aleti için 10 tane valizmi indirsin. sen kendni ne sanıyorsun metro otobüslernn sahibi. hizmette bir yere kadar köle değil o adam

0|0
    0|0
  • Adam haklı alsaydın gerğkli eşyanı bir şarjın için gerimi boşaltsın valizleri millete suç bindirmeyinya

0|0
    0|0
  • Işinin adı ne ukala cikar valizimi derdim.

1|0
    0|0
  • Ya tamamda adam haklı otobusun saati gelmisse o kadar yerlestirmis bidaha niye cikarsin adamada yazik yani para veriyosunuz diyede her şeyi yapmak zorunsa degil

0|0
    0|0
    • adamın konuşma şekli kötü haklı olsa bile senkimsinki gibisinden konuşuyor senin şarj aletin için 5 tane valiz çıkaramam nedir yaa

• Ya tabi orda haklısın ama insanların çoğu artık kaba boşver takma

Yükleniyor...