Büyü olayına sahit olmus biri var mı?

Buyu yapilip da bundan etkilenmis zarar gormus birini gordunuz mu hic. Gercekten etkiler mi insanları. Buyu yapmak anlaminda bazi yorelerde 'ilaç yapmak' deyiminin de kullanildgini duydum. Gercekten baskalarinin hayatini iradesini bu sekilde etkileyebilirler mi sizce?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Birkaç ay önce şahit oldum yakından. Yengeme yapılmuştı. Abimle evlenmeden önce yapılmış doğum yaptıktan sonra çıktı. Lohusalıkta. Bir tuhaf oldu. Şeyler musallat oluyor o görmedi ama sıkıntı veriyorlar tuhaf olay bjnlar. Hocaya gittik adam söyledi yapan kişiyide tarif etti. bir tahmine ulaştılar en sonunda. Öyle..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizim ailede huzursuzluk olmuştu hem de en yakınlarımızdan birisi yapmıştı.

0|0
    0|0
    • Ben de supeleniyorum nasil anlamstnz. O huzursuzluga sebep olanlarn allah belasni versin ya.

• Babaannem yapmıştı. pek bilgim yok annem anlatmadı etkilenirim diye.

• Bizim komşunun kızı büyü yaptırmıştı. Elektrik direğine işerken çarpılıp öldü.

haşırt.

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaptılar bizzat benim aileme hep huzursuzluk vb oluyor ama bir ben etkilenmemişim

0|0
    0|0
    • Bana deli gbi asik olan adam bir anda buz gbi oldu evin degisik yerlerinden degisik nesneler buluyorum. Suphelendim. Yeni evliyiz ya biz 😢 ne yaptnz nasil atlattinz

• yapıyorlar evet ama sadece geçici bir süreye kadar etkisi kalıyor

0|0
    0|0
    • Gecicidir dimi. Ugrasanlar varsa gun yuzu goremesin.

• Allah'a şirk koşuyorsun

0|0
    0|0
    • Ben mi boyle biseyle ugrastgimi mi dusundun allah korusun.

Yükleniyor...