Adolf hitleri niye sevmiyosunuz?

Bakildigi zaman kendi irkini yuceltmek ugruna yahudileri yok etmek istemistir ki yahudiler zaten bugun dunyadaki her turlu boku yiyen topluluktur he kendi ulkesindeki sakatlari oldurmesi yanlis ona katiliyorum ama onun disinda bence mukemmel bir lider

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Seviyorum ben en azindan simdi abd gibi sinsi sinsi ilerlemiyor. Keske yapmisken köklerinide kazisaymis simdi dunya rahatta olurmus adam gelecegi gormus

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Türkçü olarak seviyorum. Çoğu makalesini okudum. Hayranı felan değilim fakat Avrupa'nın gelmiş geçmiş en iyi lideri. O yahudiler üzerinde yaptığı vahşice deneyler olmasa Şu an daha kan nasıl alınır onu araştırıyorduk. O adam modern tıppı iğrenç deneyler sayesinde %95 oranında geliştirdi. Daha 15 milyon israilli yahudi musevilerle başa çıkamıyor araplar acaba Adolf Hitler olmasa islam denilen şey kalacakmıydı sorarım. Yahudiler direk museviliği yayardı ve inanmayanlarıda katlederdi bir tek biz Türklere bulaşamazdı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• yaptıkları çok ama çok yanlış. yaptıklarına rağmen takdir edilecek bir yanı varsa azmi ve kararlığı adam hırsı yüzünden intihar etti kaybedince

0|1
    0|0
  • Adam liderligi kendini tanitmayi harika bir sekilde basardi. Yaralan bir asker Alman lider Nazi lideri olup buyuk basarilarda elde etti. Bence bos degil liderligi baaarmis biri. Diktator deniyor hani iste o adam bu adam.

0|1
    0|0
  • Adolf Hitler sevilmez mi?

0|1
    0|0
Yükleniyor...