Neden buradakilerin çoğu bu dediğimi yapıyor?

Bir mesaj atıyorsunuz mesela ya isim, şehir soruyorsunuz gereksiz konulara giriyorsunuz ya da hemen cinselliğe yürüyor. Daha da gelip gündelik şeylerden hayatın Nasıl gittiğinden, derin konulardan edebiyattan bahseden, sıkıp baymayan arkadaşça, mesafeli insan görmedim. Neden herkes böyle?

Güncellemeler:
Güncel.

1|0
835

En İyi Erkek Görüşü

• düzgün şeylerden konuşacak erkek tutup niye size mesaj atsın ya siz onlara mesaj atın konuşmak istiyorsanız :D kadınlar bazı şeyleri karıştırıyor problem orda.. cinsel meselelere gelince sanal alemde kadınlar üstündür.. bu yüzden mesaj alıyorsunuz. Diğer konularda konuşacak erkeklere gelirsek, onlar az sayıdadır (ne yazıkki). siz mesaj atmazsanız pek mesaj beklemeyin :) Zaten onların da kimseye mesaj attığını sanmıyorum.. Şurda birşey konuşulabilecek kültür düzeyine güvenen bir kadına raslamak kolay değildir heralde, niye çabalayım ki? Bir tane salakla iki laf edene kadar on tane trip yemek için mi çabalayim? zaten mesaj atan erkeğe abaza gözüyle bakılıyor güzel memleketimde:)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ERKEKLER diyorum sadece.. başka lafa gerek yok açık ve net!

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• bilmiyoruz

0|0
    0|0
  • Var aslında ama sana kalmış bulmak. Genelde insanların sorulara verdiği cevaplardan karakterini çıkartabilirsin. Sana yazanlara değil yazmayanlar mesela.

0|0
    0|0
  • Herkes yapmaz ya türlü türlü insan var herkesin amacı farklı olabiliyor ha bu da nedir senin için şanstır hemen cinselliğe mi girdi onunla gelecek düşünemezsin direk engellesin böyle böyle artık şansına hayırlısı birde videolu canlı görüşme şart skype face üzerinden falan mutlaka ihmalde etme

0|0
    0|0
  • he yani azcık insan olsak verceniz hemen sdfsasdfjsjssjsj

http://i.hizliresim.com/YWrmqj.jpg

0|0
    0|0
  • Abazalar erkeklerin imajını katlettiler görüldüğü gibi.

0|0
    0|0
  • Yanlış kişilerle iletişim kurmaya çalışıyorsunda ondan..

Burdakilerin %80 i abaza..

0|0
    0|0
  • Cinselliğe sürmedim hiç ama biraz tanıdıktan sonra fotoğraf isterim watsaptan konuşurum kimle konuştuğumu bilmek hakkım sonuçta

0|0
    0|0
  • Cogu oyle abaza isleri gücleri seks

0|0
    0|0
  • Baktın konu sapıtıyor hemen engelle

0|0
    0|0
  • Herkes boyle degil

0|0
    0|0
  • Bize atmadığın için olabilir

0|1
    0|0
  • Öyle olan insan yazmaz zaten sana dimi o yüzden goremezsin dimi?

0|0
    0|0
  • Konuştugun kişiyle alakalı

1|0
    0|0
  • Daha 1 xpersin görürsün ilerde 😂

0|0
    0|0
    • Hayır birkaç kez hesabı sildim açtım yeni değilim

• diğer türlü muhabbete en fazla bir kız beş dakika dayanıyor, suçu birazda kendi cinsindeki kızlarda da arayabilirsin. kaçı sanattan bilimden hoşlanıyorki

0|0
    0|0
    • Herkes değil. Bende diğer konuları sevmiyorum boş saçma geliyor.

• öyle olsan yazmazdım, sen farklısın ;)

• Genelleme yapmzsk sevinirim. Ben durduk yere kimseye mesaj atmam zaten. Bu siteden biri tanısam ne olur tanımasam ne olur :)

0|0
    0|0
  • Çoğu insan sadece sohbet ve bilgi paylaşımı yapmayı değilde karşı cinse yürümeyi tercih ettiği için olabilir mesela

0|0
    0|0
  • Açlık böyle bişey demekki

0|0
    0|0
  • kız daha kaç mesajın var kaç kişiyle konuştun kezban kardeş neden böyle alınganlık yaptın. Edebiyatmış anlat kızım bana Tanzimat edebiyatını :)

0|0
    0|0
  • Millet kahin mi nerden bilsin senin hangi konulardan hoşlandığını? ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 7

• Sanirim henuz bana da denk gelmedi. Gerci pek imkan tanidigimda soylenemez.
    Deneyimler artik onyargi olusturdu yahu.

0|0
    0|0
  • Ben de hic gormedim. Karsilksiz paylasmak icin paylasani

0|0
    0|0
  • Herkes öyle değil ama %99 'u öyle kesinlikle.

0|0
    0|0
  • var. sen bul.

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı bok o yüzden

0|0
    0|0
  • Ben değilim ve o yüzden kimseyle etkileşime girmiyorum sadece sitede eğleniyorum

0|0
    0|0
  • Abazalar cunku kız dusurmeye calısıyolar ıste amac bu:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...