Evlenmek ısteyen arkadaslar bu düğün davetiyelerine ne dersiniz?

hem oradaki kucuk mazlum canlara yardımınız dokunuyor, hemde degısık ve guzel bir davetıyeniz olmus oluyor ^.^evlenmek ısteyen arkadaslar bu düğün davetiyelerine ne dersiniz?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ayakta alkışlıyorum, tüylerim kalktı. Helal olsun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir örneği verdiğin için seni gönülden tebrik ediyorum, evlenmeyi düşünmeyen ben birazdan gidip nikah tarihi almayı düşündüm bu şeker şeyler yüzünden

1|0
    0|0
    • dımı ^_^ üstteki davetıyeye bayıldım ben. begenmene cok sevındım o senın guzel yuregın arkadasım

• Kooskocaman teşekkür ederim :)

• koskocamaan rıca ederım bende

Erkekler Ne Diyor 4

• Gerçekten çok süper bir fikir canım harika düşünmüşsün bunu evlenecek olan herkes yapmalı harika bir fikir tebrik ediyorum seni süpersin 😘

1|0
    0|0
  • Çok başarılı, beğendim ben.
    Bu teklife trip atmayacak eş adayı da önemli tabi ;)

1|0
    0|0
    • ben davetıyemı bu sekılde yapıcam Allah nasib ederse. bence cok guzel bır uygulama

• Kesinlikle. Umarım yaparsın, bana da kısmet olur diyelim.

• ıns dostum

• Primci. exe derdim

0|0
    0|0
    • ınsan kendı neyse karsısındakini de oyle gorur :)

• Bir günde yetimhaneye bağış yapın...

0|0
    0|0
    • olur.

• dogru soyluyorsunuz hayır alınmadım. ama ınanın hayvanlar kendı baslarına karınlarını doyuramıyorlar. coplerın agzını kapatıyorlar kı o hayvan nasıl yem bulsun daha bugun besledıgımız kedıyı zehırlemısler.. zehırlı yemle.. oyle dusundugunuz gıbı degıl..

• Büyük şehirlerde hayvan düşmanları malesefki çok. Küçük yerlerde ise biraz daha rahatlar. Sanırım ilk cümlemde biraz yargıladım sonra biracıkta pişman oldum ama Önemli olan duyarlı olmanız. Rabbim hepsinin rızkını bol versin

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...