İnanciniz ne? Psikolojik bir rahatsizliginiz var mi?

Yahudi var mi?
Sadist?
Mazoşist?
Vb
Psikolojik bir rahatsizligi olan var mi?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Yoğun miktarda anksiyete var. Bir de zararsız seviyede obsesifim. Ayrıca müslümanım.

0|0
    0|0
    • Psikolog yardimi aldin mi hic

• Obsesiflik rahatsız edicek boyutta bir şey değil. Anksiyetemi ise dizginlemeyi öğreniyorum. Ben kendim de psikoloji ile bayağı ilgilenip kitaplar okuyorum zaten. Diyeceği şeyleri tahmin ettiğim için gerek görmedim.

En İyi Erkek Görüşü

• ben hiç bir inanca mensup değilim.

0|0
    0|0
    • Peki daha önce hiç ruh hastasi gördün mu ya da psikolojik bir rahatsizligi olan biri tanidin mi

• Sordugum sorularin cevaplarini biliyorum sizin tecrubelerinizi merak ediyorum..
      Psikoloji ogrencisiyim arastirma yapmam lazim bu sorularda arastirmalarin parcalari
      Rahatsiz olduysan devam etmem yani

• yok sorun o değil,
      çok kıl kıl soruyon,
      psikoloji öğrencisiysen bunu bilmen gerekir a q,
      parça parça soruyon, böyle ağzında bakla varda bilerek çıkartmıyo hissi veriyon,
      çok tecrübesizce bir sorgulamaydı yani panpa.
      madem karşındakinin saf ve doğru düşüncelerini düşünmek istiyorsun,
      onu gergin, stresli, mantıksız bir ortama maruz bırakma ki beyni rahatça düşünebilip güzel istediğin cevapları verebilsin.
      pokunu çıkarıyon sen.

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 1

• Belli yaşlarda heleki şu son zamanlarda ergenlikten yeni çıkmış arkadaşlar inançlar ile sorgulamalara başlarlar ama nedense dikkat çekmek için midir nedir bilmem İslamiyeti Müslümanlığı yok saymaya çalışırlar.

Gelelim sorunun cevabına dinini veya mezhebini öğrendiğin zaman ne değişecek? bakış açı hangi boyutta olacak insanlara vereceğin değer inancından öte mi olacak ömrün hayatın boyunca? diye merak ettim şimdi.

Ve mazoşist biri demez ben mazoyum hacı diye. O acı çekmeyi normal sayıyordur ondan zevk alıyordur ama o demez ben Mazoşistim diye. O yakıştırmayı ona başkaları yapar..

0|0
    0|0
    • Ben kimseyi inancindan ve ya ruh halinden dolayı yargilamam kucumsememde..
      Kendi inancim ise oturmus durumda dedigin gibi saçma sapan dikkat cekmeymis falan böyle seyler yapmam ben merak etmeyin yasim 20 olabilir ama gayet akli basinda bir insanim

Yükleniyor...