Babam okulu ziyaret etmek istiyor, yapmaması için ne yapmalıyım?

arkadaşlar üniversite 3. sınıfım okul ziyareti nedir ya anlatamıyorum adama nasıl ikna edebilirim okuduğum şehre gelip beni kontrol edecekmiş gelsin baksın her şeye ama okul ziyareti nedir öffff

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ne var arkadaşım babandan mı utanıyorsun? Gelsin baksın, oturun bir yerde çay için, bölümünü göster, kampüsü gezdir adamın da gönlü rahat etsin dönsün evine. Kimi kimden neden saklıyorsun?

0|0
    0|0
    • utanmak nerden çıktı babamdan niçin utanayım benim babam doçent zaten :D
      ben sadece bana böyle çocuk gibi davranmasından şikayetçiyim anlatabildim mi?
      hem o da bal gibi biliyor öyle olmaması gerektiğini

• iyi hayırlı olsun :D

• :) Ziyaretine gelmem korkma :D

En İyi Kız Görüşü

• Gelsin, okulu bir gezdir ne zararı var bunun

0|0
    0|0
    • ya bilmiyorum bana ters geliyor ilköğretim çocuğu gibi

• O da çocuğunun nerelerde olduğunu görüp gurur duymak istiyordur kendince. Kötü niyetinden değil. Normal ebeveynler bunu yapar zaten. Al gezdir, ben burda derse giriyorum burda yemek yiyorum de. İnan çok mutlu olacak

Erkekler Ne Diyor 15

• ahahah gelsin okula. hangi hocayı yerinde bulacak acaba. ulan bu gün bir ödev teslim edeyim dedim. hoca çine gitmiş

0|0
    0|0
  • sen gelme diyince daha çok ısrar edecek bırak gelsin , iki üç kız arkadaşınıda yanına al rn terbiyelisindrn en kapalısından erkekn dönmesi için iyi neden

0|0
    0|0
  • Okula gelsin de veli toplantısı yapacaksa işler çok ters tepebilir haberin olsun..

0|0
    0|0
  • E gelsin ne olacak ki. Tanıştır arkadaşlarınla oturt çay kahve içir. Gurulan yaa baban okuluna gelmiş. Bizimkiler arada sırada bana yapar öyle sürprizler hocalarımla bile tanıştılar. Boşver içi rahat etsin adamın

0|0
    0|0
  • Neymiş öyle ilkokul velisi gibi.. Kaç yaşında bu adam , hangi devirde yaşıyor

0|0
    0|0
  • Veli Toplantısına da katılsım bari. :P

0|0
    0|0
  • Ne olucak ya

0|0
    0|0
  • babandan mı utanıyorsun

0|0
    0|0
  • kurtuluşun yok yandın bittin sen :D

0|0
    0|0
    • farkındayım :D isyan edeceğim yakında

• Gelsin adamcagiz ya, belli ki merak etmis kizi nerde okuyor diye

0|0
    0|0
  • merak işte sanki ilkokul okuyormuşsunuzz

0|0
    0|0
  • Kafaya koyduysa yapar kurtuluşun yok 😃

0|0
    0|0
  • Gelsin, ne var ki bunda.. Babandan mı utanıyorsunn. Yazık.

0|0
    0|0
    • utanmak nerden çıktı babamdan niçin utanayım benim babam doçent zaten
      ben sadece bana böyle çocuk gibi davranmasından şikayetçiyim anlatabildim mi?
      hem o da bal gibi biliyor öyle olmaması gerektiğini

• Yazık Saba ama baba iştr :)

0|0
    0|0
  • Gelecektir belkide kimseye gözükmeden öyle kendince ziayeret edecektir. Öğretim görevlisi filansa belki arkadaşları mevcuttur sana söylemiyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Almiyolarki oyle baba anneymis falan. Karti olmayan giremezdi bizim unide. oyle de kartsiz kmseyi almiyolar de

0|0
    0|0
  • Okula gelmesin hakkaten :)

0|0
    0|0
  • baba gel düzenime bak ama okul ne de aynen bunu de kaç yaşına geldim de

0|0
    0|0
  • Bence de davet et arkadaşların ile bir kahve için kampüs varsa bir kampüsü gezin yeterli olur. Uzun saatler kalmaz diye tahmin ediyorum 1-2 saatte idare edebilirsin bence. Gerilme ki baban da gerilmesin derim.

0|0
    0|0
  • Babanin ici o sekilde rahat edecekse birak gelsin okuluna bunun sana ne gibi bir zarari var ki

0|0
    0|0
  • Oldu olacak hocalara durumunu da sorsun :)

0|0
    0|0
  • Ne guzel iste sukret ki baban var. Bazi insanlar mezar tasiyla yetiniyo sen gelmesini istemiyosun..

1|0
    0|0
  • Ne var ki bunda? ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...