Sosyal fobi konusunda yardımınıza ihtiyacım var?

aylardır farkındayım ve psikoloğa gitmeye bile çekiniyorum 20 yaşındayım ama kendimi bir çıkmazda hissediyorum sanki herkes tarafından izleniyorum ve aniden rezil olucam sürekli okulda yolda orda burda her yerde korkuyorum aynı zamanda kafamda bin tane şeyle rezil olmamak için rahatmış gibi davranmak çok yorucu bana yardım edin ya motive edin olmaz mı?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları bukadar cok takan birini motivve etmek sandıgından daha zor... ama sunu umutma seni ayıplayan insanlar birgün senin yaptıgın seyi yapar ve okadar rahat anlatırki cok normalmiş gibi burdan pay biç ve insanları kafana takmamayı ögren

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• psikiyatriste git çekinme onlara hergün senin gibi sorunları olan birsürü insan geliyor alışıklar ilaçları kullanınca sıkıntı hissetmezsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• psikiyatri plikliniğine gitmelisin eğer ilerlerse çok uğraşırsın kesinlikle git ve hetta psikoterapi de al ki daha etkili olsun.

1|0
    0|0
  • Olmaz :)

0|0
    0|0
  • çok şacma düşünceleriniz var

0|0
    0|0
  • Spor yapmalısın..

0|0
    0|0
    • yapıyorum

• Ozaman şöyle düşün hatasız insan var mı ki şu dünyada :)

• yoktur heralde ama ben insanlar sadece benim gibi değiller diye bile kendimi düşürüyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu dediğinden herkeste az buçuk vardır bence. Ben de mesela toplu bir tuvalete girince nasıl dursam bacağımı nereye koysam duvara mı dayansam karar veremiyorum falan ama komik geliyor bir yandan aslına bakarsan gül geç ya böyle şeylere hayat o kadar kafaya takılacak bir şey değil bir diğer hayat felsefem ;)

1|0
    0|0
  • bende yaşıyorum bunu

0|0
    0|0
    • aynı mı atlatmak için bişeyler yaptın mı

• gerçekten çok yorucu değil mi rahatmış gibi davranmak

• insan daha çok kasılıyor çok yorucu

• Gormuyormusun bu kadar in san her gun disarida. biraz rahat ol kimse seni izlemiyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...