Dikkat çekemiyorum ne yapmalıyım?

insanlar benden çekiniyor ve sinirli olduğumu düşünüyor. kendini beğenmiş bir kız olduğumu sanıyorlar. aslında hiç öyle bir insan değilim. insanların benden çekinmemesi için ne yapmalıyım? görüntüyle alakalı bir durum değil

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• konuşma uslubuna ve davranışlarına dikkat et insanlara yardım et hal hatır sor arada bir gülümse gülümsemek bulaşıcıdır birisi güldüğü zaman üzgün bile olan insanlar tebessüm ederler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• mesela kimler?

0|0
    0|0
    • Yakın arkadaşlarım dışında herkes ben yanlarına gidip muhabbet etmediğim sürece benden çekiniyorlar. İlla ben bir atılım da bulunacağım ki rahat olsunlar.

• bende aynısını yaşıyorum ama çekingen olduğum için sohbet açamıyorum böylelikle sadece görsel olarak tanımlıyorlar. Benim duruşumda sert ama acayip şekilde sıcak kanlıyım

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşlarınla birlikteyken güler yüzlü ol esprili ol insanlar bunu fark etsin. ve diğer insanların ne düşündüğünü umursamamalısım bence seni seven insanlar tanıdığın insanlar senin nasıl biri olduğunu biliyorlar ve bence yeterli :)

1|0
    0|0
  • herkes herkesi tanır aslında hiç yanlş anlaşılma yok. sadece sinekler çoğul gezer insanlar tekil :)

1|0
    0|0
  • özgüven sıkıntın va sanırım?

0|0
    0|0
    • Hayır aksine sosyal, girişken bir insanım.

• Hayır. Herhangi birine ben gidip çok yakın davranmadığını sürece benden nefret ediyorlar. Havalı olduğumu düşünüyorlar. Aslında hiç öyle biri değilim. Onları ezecek şeyler söyleyebileceğimi sanıyorlar.

• hmm o zaman havalısındır ne diyelim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakislrin mi sert acaba ayni durum bende de var bakislarmin sert oldugunu sylerler

0|0
    0|0
    • Olabilir çünkü cidden korkuyla karışık bir durum. Kendisine kızdığımı sanıp özür dileyen bile oldu. Ama değiştiriyorum bu durumu.

Yükleniyor...