Sanaldan birileriyle yazışmak ne derece mantıklı bir harekettir aydınlatır mısınız o engin görüşlerinizle bizleri?

Eşinizin dostunuzun böyle şeyler yapması ne derece doğrudur ve evleneceğiniz ya da evli olduğunuz kişi böyle yapsa ne dersiniz bu duruma?

Güncellemeler:
arkadaşlar bu yazışmayı sadece seks olarak düşünmeyin seviyeli bir şekilde yazışma olarak düşünün

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatmaktan farkı olduğunu düşünmüyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boş iş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sanaldan yazışmak dertleşmek güzelde evliyken biraz saçma ama insan bişeyler paylaşmak için bazen tanımadık bir yüz istiyo

0|0
    0|0
  • Sanalda yazismak iyide evli kisi bunu yaparsa zaten ayip etmiş olur

0|0
    0|0
  • Hoş bir hareket değil

0|0
    0|0
  • Evli olmayanlar için, gerçek bir ilişki yaşamalarındansa bu tercih edilebilir.

0|0
    0|0
  • iyi geceler 😂

0|0
    0|0
  • @8ig8ang...

0|0
    0|0
  • Sevdigim kadın yaparsa problem çıkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evliysem elbette sorun. Ama şu an bekarlar icin ne kadar sorun olabilir ki? Zaten her önüne gelenle konusamazsin ama muhabbeti iyiyse falan neden olmasın

0|1
    0|0
  • Eger ki evleneceğin ya da evli oldugun biri yaparsa ilk once kimlerle yazıştığı sorusu önde gelir cevaba gore değerlendirirsin ama eger ki tanımadığı birisiyle insanın konusmasi yeni insan tanımaktır depresyon durumudur can akıntısıdır bence ne derece dogru tartışılır tabikide

0|0
    0|0
  • Katliam çıkar bkz ben kimseyle konuşmuyorum o da konusmayacak sdfgbjk

0|1
    0|0
  • Bekarsan olabilir.

0|0
    0|0
  • Birşry demem. Çünkü ben de yapıyor olurum. Şu an da yapıyorum gayet doğal bence.

0|0
    0|0
  • bir sürü arkin oluyo bence hoş

0|0
    0|0
  • Oo günah

0|0
    0|0
  • Evli değilim konuşurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...