Erkekler, Erkekten dost olur mu?

Seviyeli olduktan sonra bence gayet de güzel olur yani. Dost arıyorum dost!

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Dost dediğin erkek bile senin hakkında illaki cinsellik düşünecektir bunu göz önünde bulundur..

1|0
    0|0
    • Öyle bir şey yok ya olmamalı en azından yani dişi olsun yeter gözüyle bakma bence kimse bakmamali hiç mi kız arkadaşın yok senin olanlara bunu nasıl yatağa atarım hangi fırsatı değerlendirsem gözüyle mi bakıyorsun?

• Senin demenle yaparım ya da yapmam gibi bir şey zaten söz konusu olamaz. Bu benim kendi karakterimle ilgili. Benim arkamdan konuştuğunu öyle geyik yaptığını bile bile ben arkadaşlık yapamam. Çok çok eskiden vardı öyle bir tane yaptı yapacağını bana ki o da zaten sevgiliden bozma bir şeydi o yüzden hayır beklemedim. Kısaca şu ki çok çok düzgün karakterli bir erkek olmalı benim arkadaşlık yapmam için.

• Ne diyeyim umarım aradığın kişi karşına çıkar...

Erkekler Ne Diyor 16

• olur tabi neden olmasın. ama abazandan olmaz.

1|0
    0|0
  • Gayette olur geçen seneye kadar benim en iyi arkadaşım , canım ciğerim , kardeşim dediğim kişi kız idi. Dedikleri gibi değil her erkek öyle değil kızlara cinsel obje olarak bakılmamalı. Gerçekten seviyeli bir arkadaşlık istiyorsanız objektif ve olgun bir insan olduğunuza inanıyorsanız arkadaşlık kurmak isterim sizinle.

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi mesafelerini korumaları şartıyla olabilir.

1|0
    0|0
  • olabilirde olmayabilirde adamdan adama değişir bu

1|0
    0|0
  • abaza değilse tabi olur

1|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Neden olmasın tamam bazen vicdanımız uçkurumuzla yer değişiyor ama genelde öyle değiliz hepsi abartılı bir safsata :)

0|0
    0|0
  • çekemm asla uğrasmam bileeeeee

0|0
    0|0
    • Bende seni tatlım

• Evet

• gel kardeşim kız kardeşim olrak gel allah utandırmasın kapım açık başımın üstünde yerin var

• Cok saglam iki tane dost kankam, kardesim var tabiki olabilir. Kızla erkek arkadas olamaz falan filan hikaye bunlar

0|0
    0|0
  • Benden olur diğerlerinden olmaz

0|0
    0|0
  • Çok zor bence

0|0
    0|0
  • dost olmuyor malesef, hadım edilirse sende hadım olur isen bir ihtimal

0|0
    0|0
  • Olur olur gayette güzel olur
    Ben olabilirim istersen 😊
    Evliyim korkma

0|0
    0|0
  • Dost olalım mi kardeşim

0|0
    0|0
  • dost kelimesi başka türlüde kullanılıyor.

0|0
    0|0
    • Erkekten dost olur mu sorusu sorulmaz farklı anlamda beklentim olsa. Dost hayatı kastinsa bunu neden sorayım saçmalamayin lütfen ya

• Madem bu kadar çok istiyorsun tamam öyleyse seninle dost hayatı yaşayabilirim. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...