Türk kızları geneli hiçbirşeye değmez kac kisiyiz?

Hani nasıl diyim beyler bayanlar bir şu kızlardaki özgüven şımarıklıga bakarmısınız erkekleri kullanma pesinde geneli baktı yok herzaman hesabı erkek öder ödemeli o cocuğa yazık deyilmi nasıl. bir yeme nefsi bu anlamış deyilim inanın sonra baktılar istedikleri olmuyor basit yollara kalkışırlar seni bir iki hareket bir iki bakışla cezbederler sonra bir bakmışşın şehvetizm gercekten nefret ettim bir kızların bu sinsilik bu herzaman menfeaat pesinde kosmalarindan sen bayansin ya asil olman gerek bizede helal olsun gevşek kızları baştacı yaptınız beyler ben her tanistigim bunları konusur bunları anlatır bilinçlendiririm sizde etrafinizdaki insanlarla konusun anlatın yoksa herkes bu hale gelicek antalyada yasiyanlar bilir rus kızlarının herhangi bir menfeaat cıkar beklemedigini insanlardan hatta herseyi onlar karsilar misafir oldukları halde vazgecilmezlere yakin olduklari halde sizce sorun nerde?

• Türk kızları kendine çeki düzen vermeli
    31% (4)100% (4)47% (8)Oy Ver
  • Bence gayet iyiler sana farķlı gelmiss
    69% (9)0% (0)53% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer senin söylediğin gibi olanlar varsa haklısın fakat siz erkeklerde böyleyseniz çok basitsiniz ya :) Bu kadar basit olmayın :) Siz tutturmuşsunuz bir rus kızı bir İtalyan erkeği de (Eğer erkekler senin anlattığın gibiyse) bu kadar basit değil. Adamların kendine öz güveni tam, sizinde öyle olsun.

Anlamadığınız şu, kızlar öz güveni tam erkeklerden hoşlanır. Öz güveni tam demek, asılmak değildir. Laf atmak değildir. Ukala olmak değildir.

:)

0|0
    0|0
    • Simdiki kızlar 5 kisiyi birden idare edio devir tersine döndü farkındamısın krolardaki özgüven kimsede yok bunuda unutmamak lazim :)

• Eyvallahta ben dedim. ankars. sen dedin malkara menfeaat diyorum servet avcilari diyorum :D neden diyorumm nedenn

• E öyle erkekler de var. :) Siz de salak olmayın o zaman kanmayın kızlara :)

• Her iki tarafta da sorun var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...