Bu kızlar neden böle yapar bnde kızım ama bu da nesi lütfen görüşler neler?

ewt arkadaşlar bende kızım ama kızların ne yaptığını anlamıyorum birisiyle çıkarken ayrıllmadam başkasıyla çıkıyo yattıyo ediyo sonra başkasına sonra sevgilisine seni seviyorum dio ona veriyo başkasınada veriyo en son tüm türkiyyeye veriyo adı or**** puya çıkıyo bir yandanda anne baba bu sırada ne yapıyo hiç mi akıl vermez yanlışı anlatmaz anlamıyorum hele o kızlar yaptığının yanlış olduğunu nasıl bilmez? anlamıyorum bir kere gördüm öyle bir kız bizim ewin karşısında lise var orda bir kız hergün başkasıyla falan sonra bu görüştüğü çocuklar aynı andan kızın yanına gittiler anlaşmışlar heralde kızı bir gzl dövdüler neden böyle yapar olan yine ona oldu adı or****puyla kaldı görüşleriniz neler

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• aynen öyle ama öyleleri daha cok seviliyo sence bu daha da ironik degil mi? toplum bu. düzgün ve iyiler olarak her zaman kaybederiz biz. bu aklının bir kösesinde kalsın. iyiler kaybeder.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Haklısın ama çoğu kiz her şeye he digen ERKEK ister her şeye he diyen erkek seven erkek değil dir kullanip atan erkek tir yani serefsiz dir

0|0
    0|0
  • İyi yapmislar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ve o tür kızlar genelde iyi birine denk gelip evleniyor

0|0
    0|0
  • Herkes işine baksın derim.

0|0
    0|0