Arkadaşlar aklınızda ABD ile ilgili soru var mı? Elimden geldiğince tecrübem olan alanlarda cevap vericem?

Niye böyle bir soru sorma gereği duydun diye sormayın çünkü geçen yıl bende çok yardımcı olacak birini aradım fakat pek bulamadım olanlarsa pek bişi bilmiyordu..

5 eyalet değiştirdim 8 aydır buradayım merak ettiğiniz bir konu veya sormak istedikleriniz varsa yardımcı olmak isterim...

ilginize teşekkürler...

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yaşam standartları nasıl hocam? Cidden hayal bir ülke mi? Herkes amerikayı gitmeyi kurtuluştan sayıyorda..

0|1
    0|0
    • Yok kardeşim hayal filan hikaye.. Burada hayat çok zor kimse kimseye güvenmez tek kuruş dahi vermez.. 2008 krizi öncesi Amerika gerçekten hayal bir ülkeydi ama Irak savaşından ve 2008 krizinden sonra Amerika büyük bir çöküş fetret devrinde.. Fakat kapitalizm olduğu için eğer iradene sahip çıkıp alt sınıftan başlayıp düzgün adım atarsan 10 sene sürmeden aklının alamayacağı hayal hayatı yaşamaya başlarsın

• Eyvallah hocam.

• usta insanları ve askerleri bizim kadar vatanına toprağına bağlı birilerimi yoksa günü birlik yaşayan tiplermi

0|1
    0|0
    • Asker mi Haha 😅 onlar sadece paralı köleler kardeşim hepsi askerim diye takılıyor maaşlarını kes o gün söverler terk ederler ülkeyi.. Ama genelde askerlikte orta doğuya gitmemişse kıdem filan almıyor sıradan paralı işini yapıyor.. Genelde hortum veya doğal afet olduğu Zaman halka yardım ediyor kontrolü sağlıyor..

• Ozmn yasasın türkiye :D

• ne zaman yıkılacak?

0|1
    0|0
    • Ekonomisi büyük kayıplar veriyor yakında daha büyük sıkıntılar başlar..

• Kayagazı işlenip elde edilen yeni bir enerji türü ama bunu daha çok Çin başarıyor Amerika'da Şu an ihtiyaç yok çünkü petrol inanılmaz düşük 4 litre süper benzin 1,5 $

• ağzından harbi bal damlıyor abi :D

Yükleniyor...