Arkadaşlar çok garip bir sorunum var. Yardımcı olur musunuz?

Ben bir lise öğrencisiyim ve İstanbul'da oturuyorum. Size çok garip gelecek ama ben bundan çok mutsuzum. İstanbul gibi bir yerde yaşamama rağmen yanımda biri olmadan gezip dolaşamıyorum. Çünkü hiç yol hafızam yok. Geldiğim yeri unutuyorum. Dümdüz yoldan gitsem sıkıntı yok ama farklı bir sokağa sapıyım yolu karıştırıyorum. O yüzden arkadaşlarla hiçbir yere gidemiyorum. Sürekli bir bahane uyduruyorum. Bunun yüzünden evde pinekliyorum. Benim bunu aşmam gerek. Artık cidden bu benim için büyük bir sorun haline geldi. Lütfen yardımcı olun.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hafızanın güçlendirmek lazım ceviz ye bide girdiğinde sokakları unutmamak için dükkân mağazabakkal bbunların ismini unutma olmazsa bir kağıda yaz kaybolma diye bisey olmaz asla sokağı bile sorsan millet gösterir öz güvenin olsuntek bbaşınaddışarı cik kaybolursan yolu bulamazsanız konum yolla arkadaşından biri gelsin utanılacak bisey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Girdiğin sokaktaki dükkan veya mağaza isimlerini aklında tutmaya çalış etrafına bakarak gez. Ve hafta sonu 1 gününü kendine ayırıp kaybol. En iyi öğrenme şekli kaybolmak.

0|0
    0|0
  • Bunun için doktora gittin mi peki?

0|0
    0|0
  • Ama bunu evde pinekleterek çözemezsin ki ben de İstanbul da doğdum büyüdüm halen bilmediğim yerler var...

0|0
    0|0
    • yakın bir arkadaşım var onunla gitmeye çalışıyorum. Ama kendim cesaret edemiyorum. Ve okulum da çok ağır olduğu için çok fazla dışarı çıkamıyorum.

• Unutkanlık hastalığı... Erken yat, erken kalk.. Elektronik aletlere çok bakma. Çok ısrar ederse bazı rahatsızlıkların habercisi olabilir; dra git. Önce dahiliye; bazı tahlillerle o seni yönlendirir...

0|0
    0|0
  • Okula gidip gelirken nasıl yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Doktora gittin mi hiç?

0|0
    0|0
  • Telefonundan harita ile gideceğin yeri belirleyip gidebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gittiğin yerlerden kendine bir kod bul dukkan ismi olur döndugun bir köşe olur oyle yap faydası oluyo hafızanda tutarın

0|0
    0|0
    • kendi yaşadığım semtte bir sorun yok ama okulum evime uzak olduğu için arkadşlar da uzakta oturuyo ve buluşacağımız nokta da benim hakim olmadığım yerler oluyo o yüzden gidemiyorum. Onu denerim teşekkür ederim

Yükleniyor...