Çevremize karşı farkındalığınız ne kadar iyi?

Herkezin hayattan bir beklentisi vardır. Gün gelir hayat bu istediklerimizi karşımıza çıkartır ama kimi zaman günün koşturmasından bir yerlere yetişme teleşından önümüze çıkan fırsatların farkına varamaya biliyoruz.

Siz çevrenizin ne kadar farkındasınız?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çevre bizim ne kadar farkımızda?
    Engelli vatandaşların park yerlerine sapasağlam insanların parketmesi!
    Görme engelli insanların yürüme yerleri sarı bantların üstüne ağaç dikilmesi!
    Engelliler için yapılan asansörlere engelli haricinde herkesin binmesi!
    ? Sence çevre bizim ne kadar farkımızda?

0|1
    0|0
    • Çok haklısın gerçekten çok haklısın ama zamanla bilinçlenmeye başladı halkımız eskisi gibi değil artık. Sizin için bisü kamu spotu yayınlanıyo bilbortlarda sesinizi duyurmak için reklamlarınız var eskisi gibi değil artık. Çok canın yanmış senin ve çevrendekilerin başına ne geldi

• Çok şükür ki benim bu sorunları yaşayacak bir engelim yok. Ama görüyorum ki bazı insanların bedenlerinden ziyade beyinleri engelli.

• bende yolda metroda cadde bir engelli görsem durup onu izlerim. heleki görme engeli olan insanlara karşı içim başka oluyo tek başlarına bir çubukla oraya buraya dokunarak ilerliyolar bailarına bir iey gelcek takılıp düşmesin ya da bir direğe çarpmasından çok korkuyorum arkasındam onu izliyorum durup. gözden kaybolana kadar bakarım arKalarından. Keşke koluna girip yardım etsem ama çekiniyorum yaklaşmaya gururu incinir diye

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...