Abi ne demek Halep'ten 70 bin kişi daha geliyor?

Ülkeye hapçı, esrarcı serseri doldu. Özellikle Gaziantep / Adana civarında yaşıyorsanız, kız kardeşinizi, kız arkadaşınızı sokağa çıkarmaktan korkar olduk. Zaten ışık başı 3 Suriyeli'yi saymıyorum. Laf atan mı dersin bıçakçı tayfa mı dersin kızların gözünün içine bakan mı dersin tacizci mi dersin? Ne olacak bu ülke birde marifet gibi çıkıp tvde anlatıyorlar. Abi nasıl kurtulacağız bu dertten?

0|1
6|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İstanbul filan çok mu farklı sanki sıççtılarr ülkeye. sagolsn akpliler.

0|1
    0|0
  • Neeey? Gercek mi bu?

0|1
    0|0
  • O 70 bin kişinin içinde anneler de var , o 70 bin kişinin içinde huzurun ne demek olduğunu bilmeyen küçük çocuklarda var , o 70 bin kişinin içinde sen de olabilirdin !!!

0|1
    0|0
    • o 70 bin kişinin durumuna düşeceksin ama pek yakında bu sürdürülen siyaset sayesinde

• Ben gaziantepliyim. Ne hale getirmişsin olayı. Yani burada yaşamasam gerçekten dediklerine inanırım. Nerede bu sataşanlar laf atanlar yapmayın ya azicik allah korkunuz varsa tabi

• O öldürülen ev sahibi adamın karısına tecavüz etmişti bilmeden sallamayın. Ha o ev sahibinide öldürende adam değil karısıydi adam uzerine almis. Evinde oturuyor diye karisina tecavuz etmişti

• Sen hateyiii gor elini çarptım soriyelii

0|0
    0|0
  • malesef yol gecen hanı gibi doğuyla batının arasında bir köprü olmaktan hep bunlar konan gitmiyo harbi Han gibi Anadolum :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Arap tohumu hükumet arapları doldurdu ülkemize, Türkmenler, Doğu Türkistan'dakiler yardım isteyince destek vermez.

1|1
    0|0
  • memleket kalmadı sende mülteci olup avrupaya gideceksin, Avrupa Suriyeliyi Iraklıyı kabul etmez, aydın Türkü kabul eder

0|1
    0|0
  • en başından hata yapınca dumenı dogrultamıyorsun. her yerden polıtıka patlak verıyor. 5 6 senedır polıtık olarak bıtıgız. yanlıs tercıhler bızı bu hale getırdı.

0|1
    0|0
  • Turkiye iyice yol gecen hani oldu amg

0|1
    0|0
  • Ben Adanalıyım
    Hiç de dediğin gibi değil.
    Adanada kim pislik, kim ne şer bilirim kusura bakma bizimkiler onlardan beter.
    Ôzellikle Yüreğir otogarı civarı...

Daha anlatayım mı. Mesela Seyhanda yenen naneleri..

1|0
    0|0
    • ben kendim Adana'da yaşıyorum ne demek dediğin gibi değil abi?

• Ben zaten oralar çok temizdi de bunlar geldi kirlettiler demiyorum ki. Ben doğdum doğalı bu şehirdeyim oralar hep serseri. Ancak bu adamları melek göstermeyin. Boş ışık kalmadı kafayı bulan da duruyor jiletçiside.

• Bizimkilerdir onlar. Biz 6 kusaktır Adanadayız.

Boşver insanlık insanlıktır.

• Ne güzel işte. Anca beraber kanca beraber. Zor şartlar altında onlara kapımızı açıyoruz. Sen çok yaşa Yüce Recep Tayyip Erdoğan.

1|0
    0|0
  • Saydıklarını yapan bir Suriyeli ne gördüm ne de işittim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...