Neden bu kadar yalnızım?

Sevgiliyi falan bırakın bir kaç arkadaştan fazla arkadaşım bile olmadı, sevgilim de olmadı. Kendimi bildim bileli böyleyim. İlkokulda ön sırada oturan, çıt çıkarmayan, sınıfındakiler oyunlar oynarken gülüşürlerken sırasında oturup sessizce onları izleyen tiplerdendim. Lisede de aynıydım hatta öğle tatillerinde kendimi tuvalete kilitleyip bitene kadar bekleme huyum vardı ve Şu an üniversitedeyim, yine aynıyım ve etrafımdakiler sevgilileriyle ciddi düşünüp evlenmeyi falan düşünürken ben bir arkadaşım ya da sevgilim olsun istiyorum, bekliyorum. Neden böyleyim?

0|1
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• şu kızları anlamıyorum ya hiç akıl mantık yok mu sizde ya ben kız olsam 2 dakkada sevgili bulurdum kendime etraf abaza kaynıyo kardeşim ya kankam yok diyorsun gizli kullanıcı olarak soru soruyon anonimlikden çık ozaman bir erkek senle kanka olacak sevgilin yoksa gel benle çık kardeşim ya sinir ediyonuz adamı.. sen anonim soru sormasaydın şimdi 20 tane sevgili adayı bulmuşdun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya arkadaşım git bir aktivite ile ilgilen kendi capinda ilgilendigin müzik spor sehayat vs. vs. Sen böylesin demek ki kendin ol yeterli bu tür şeylerle ilgilen yeni kişilerle tanışırsın kendi fikirlerini sunmasını savunmasını bil o zaman elbet birgün karşına biri cikar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Biraz girişken olman lazım. Hiçbir şey çaba göstermeden olmaz.

0|1
    0|0
  • Biz farkliyiz kanka bosver :D

0|1
    0|0
  • Yalnızlık allaha mahsustur :/ djsj

0|0
    0|0
  • Benim de durumum sizden çok farklı değil çok az arkadaşım var ama bu duruma alıştım zamanla harekete geçmenizi tavsiye ederim benim elime bir kaç kez fırsat geçmişti karasız kaldım arkadaşlık konusunda fırsatları değerlendirin...

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiyor musun?

0|0
    0|0
  • Şu an bile kendini gizlemişsin, ilk önce kendi dünyadan çıkarak çevreye karışman lazım yoksa dediğin hiç bir şey olmaz..

0|0
    0|0
  • Özgüven yerlerde sürünüyor gördüm seni. Neyin eksin?

0|0
    0|0
  • tanrı sana başrol seçeneği vermiş, nedense başrolleri yanlızlıkla sınar.

0|1
    0|0
  • Sorun sende değil insanlarda, Ama yalnızlık iyidir inan bana insanı olgunlaştırır

0|0
    0|0
  • sosyal bozukluk piskiyatriye gittinmi hiç.

0|0
    0|0
  • Bundan sonra da hep böyle devam edecek anlamına gelmez. Biraz rahat dacran sosyal ortamlara katıl yeni yeni insanlarla tanış illaki sevgilin olur.. Ha sorarsan benimde yok sevgilim. Sanırım bu işler çevren olmasından daha ziyade kader kısmet işleri.

0|0
    0|0
  • Boşa geçen bir hayat çık kabuğundan artık yok sa pisi pisine yaşayıp ölücen :)

0|0
    0|0
  • bilgisayarın yoktur

0|0
    0|0
  • Üzme kendini kız kıyamam:)
    hemen ekibi toplayıp gizliye parti veriyoruz haydiyin

0|1
    0|0
  • biz varız ya

0|0
    0|0
  • Aynen kardo :S

0|0
    0|0
  • Yak mumları aç müzik dinle

0|0
    0|0
  • aha ruh ikizim , benimde sevgilim yok be :)

0|0
    0|0
  • Anı yasa ozgurce dusun!!!

0|0
    0|0
  • Her insan ayni olmaz ki..
    Sende en guzellerini yasayacaksin, canini sikma

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim, üni okumuyorum çalışıyorum ama işyerinde aynı senin gibiyim. Arkadaş olmak ister misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sahte insanları gördükçe yalnızlığı seviyorum. Kimin sana ne zararı ne kazığı olabilir ki yalnızken? Zaten kalabalığın içinde herkes yalnızlık çekiyor..
    Az olsun öz olsun

0|1
    0|0
  • Bende önceden öyleydim de biraz sıcakkanli olunca sen istemesen de oluyor

0|1
    0|0
  • Yapi meselesi ya ama emin ol bir gun boyle bir soruyu niye sordum lan diye gulecek bircok arkadasin olucak 😊

0|0
    0|0
  • inan bana hepsi boş, insanlar gereksiz

0|0
    0|0
  • Aynen bende senin gibiim aynisi

0|1
    0|0
  • kader kısmet işleri

0|0
    0|0
  • Kiyamam aynı ben