Gerçek dostluk kaldı mı sizce?

Benim gözlemledigim kadarıyla kalmadı herkes çıkar arkadaşlığı yapıyor sizce de öyle değilmi?

0|0
16|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kaldı, kaldı tabi. Kalmaz olur mu? Sadece menfaatçilerin sayısı arttı. Kimi işine gelir de yoluna düşer. Kimi sever, saygı duyar.. Daha çok kendini kandırırlar. Hepimiz insan değil miyiz? Kimine sempati duyamayız mı? Duyarız. Fakat onun görüşü de farklıdır. Bizimki de. Bu uyum nadiren görülür. NOT: Dost acı söylemez, acıyı tatlı dille söyler. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Her zaman doğru olmalıyız.

1|0
    0|0
    • öyle bir hale geeldik ki eskiden insanlar halimizi hatrımızı sormak icin ararlardı şimdi arıyolar halimizi hatrımızı soruyolar sonra kanka benim sana işim düştü bana para lazım verirmisin diyolar veriyosun ödeme gününde ödemiyolar sonra arkadaşım dediğin kişiyle kötü oluyosun bu seferde borcuna sadık olan insanlar para istiyo sonra aklında söyle bir soru oluşuyor ulan buda vermezsse diyosun ve hic bişe vermiyosun

Erkekler Ne Diyor 18

• Kaldı. 10 senedir bir arkadaşım var, daha kavga etmişliğimiz yok :) ikimizin de birbirinden beklentisi yok. Borç verdiysem şu gün vericem diyorsa o gün veriyor.

1|1
    0|0
  • Ne dostluğu allah aşkına. Günümüzde ki dostluklar paranın üstüne kurulmuş. Eskiden öylemiydi adamın ayaklarına istanbulu sersen yinede dostundan vazgeçmezdi.

1|0
    0|0
  • Kalmadı kanks

1|0
    0|0
  • Az da olsa var

1|0
    0|0
  • Valla gayet var. Görmesini bileceksiniz, benim çok sıkı dostlarım var. Ha diyeceksiniz nereden biliyorsun dost olduklarını diye söyleyeyim hemen; hepimiz birbirimize karşı olan sınavlarımızı başarıyla verdik. :D

1|0
    0|0
  • Kalmadı :d

1|0
    0|0
  • kaldı tabi

1|0
    0|0
  • @MedyumunÇırağı öz kardeşimden daha çok severim

1|0
    0|0
  • Çok şükür benim çıkar düşünmeyen arkadaşlarım var.

1|0
    0|0
  • Var benimde 1 tane

1|0
    0|0
  • var apla :D

1|0
    0|0
  • yanlış gözlemlemişşin kardeşim :))

1|0
    0|0
  • Evet hala var

1|0
    0|0
  • kalmadı kalmadı kalmadı

1|0
    0|0
  • Yemin ederim gerçek dostluk diye bir şey kalmadı. Net

1|0
    0|0
  • Kaldı.

0|0
    0|0
  • 8 yıllık dostluğumuz var hala da devam ediyor uzak dan akrabam ama en iyi kardeşim

1|0
    0|0
  • Herşey menfaat amaçlı arkadaşlıklara döndü

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Tükenmek üzere 😊 son demlerini yaşıyor

1|0
    0|0
  • Zaten herşey çıkarcılık arkadaşlıkta çıkarcılık ilişkisi bir arkadaşını çok çok sevdiğin için ona çok yardım edebilirsin her zaman yanında olursun ama bir gün bir boşlukta olduğun zaman onun yanında olmasını istersin o olmazsada arkadaşlığını kesersin buda senin çıkarcılığın amann herşey çıkarcılık

1|0
    0|0
  • Hava atmak sen napıykn diye soran yok

1|0
    0|0
  • Birkaç tane gerçek dostum var

1|0
    0|0
  • eveeeeeeet bir kaçı bende

1|0
    0|0
  • Kalmadı bence de sadece çıkar için

1|0
    0|0
  • Çoğu insan çıkar niyetine arkadaşlık kuruyor ama gerçek dostluk henüz ölmedi :)

1|0
    0|0
  • Hayır çok nadir.

1|0
    0|0
  • Eğer senden bir çıkarı yoksa çok zor

1|0
    0|0
  • Nişanlım ve dostu :) buna örnek

1|0
    0|0
  • Var var

1|0
    0|0
  • İnanması güç ama hala bazı insanlar çıkarları uğruna hareket etmiyor.

1|0
    0|0
  • Kalmadi ama ben sansliyim harbi dostlarim var

1|0
    0|0
  • Evet kesinlikle bende var çok şükür

0|0
    0|0
  • artık kalmadı herşey çıkar olmuş.

1|0
    0|0
Yükleniyor...