Nasılım nasılım diye Ks'de dolananlar?

Ks'ye girmeyeli ortalıkta sürekli nasılım diye fotoğraflarını paylaşanlar dolaşır olmuş bu arkadaşlar hakkında Düşüncelerinizi alabilirmiyim?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayır ne diye sorarsın ki, iyi deyince iyi kötü deyince kötü müsün? Çok gereksizler. Bir de nasılım kategorisi olması bir miktar üzüyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• "Övün beni canlarım" havasıyla girerler. Napalım bu da onların bir ego tatmini etmesini sağlar. Bazı yerleri rötarsız uçuşa geçer.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• O kadar saçmalar ki o kategoriyi engelledim

0|1
    0|0
  • Genelde o kişiler paçoz kişilerdir konuşcak kimsesi olmayan kişilerdir. Ha bide tipleri olsa neyse de yazık ya utanç kaynakları

0|1
    0|0
    • Bence san zavallılıktan öteye gidemeyen öz güven sorunu olan kezban tiplerdensin eleştirirken eleştirilmeyi de göze almalısın

• @kafkasprensi ooo birilerinin yarasına bastık sanırım sanane lan enayi ben mi kezbanım ahahajaha böylr kezbanlığa şükürler olsun e z i k gibi nasılım nasılım diyip egomu tatmin etmiyorum aynaya bakıyorum ve sonuç ortada zaten ahhaha😂

• Kendilerini merak ediyorlar disardan nasilim diye belkide.. ben ise kac yasimda gosterdigimi merak edip sormustum☺

0|0
    0|0
  • Kendilerini ispat etme çabasında olan kişiler

0|1
    0|0
  • Ozguvenlerini toparlamaya çalışıyorlardır belki

0|1
    0|0
  • engelleyin efendim, ben çok rahatım.

0|1
    0|0
  • Kendini tatmin etme çabası. Gerizekalilik başka birşey değil. Pazar mali gibi aynı 😡😒

0|1
    0|0
  • Valla bilemeyeceğim onların kafasını yaşamak lazım onları anlayabilmek için.
    Ama şunu söyleyebilirim... beğenilme kaygısı olan insanlar ağır ve gizli bir depresyon türü yaşıyorlarmış psikolojik tespitlere göre.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum oyle baskalarini gormek

0|0
    0|0
  • Ay cidden buna kategori açılmış olması falan modlar olmamış bu

0|0
    0|0
  • özgüvenleri yok öyle insanların.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ego tatmıncıleri kanks

0|1
    0|0
  • İlgilenmiyorum güzelsin diyip geçiyorum egoları tatmin olsun

0|1
    0|0
  • Nasılım?

0|1
    0|0
  • kesinlikle artık karşıyım demin bir çocuk paylaşım yapmış gıdısını çekmiş çıkıntılı acayip tırstım yaa başka şey sanıp o derece psikolojim bozuldu yuhhh ya yaaa nasıl bir varlıksınız siz :)

0|0
    0|0
  • Boşver onları b

0|0
    0|0
Yükleniyor...