Bakın lütfen ayrıntıyı okur musunuz?

Majör (Ağır) Depresyon yaşıyorum 6 senedir. Kurtulamıyorum.2 senedir ilaç kullanıyorum sadece kaygılarımı azaltıyor. Hiçbir şeyden hiçbir şekilde tat alamıyorum.2 senedir neredeyse her gün intihar etmeyi düşünüyorum. Kendime olan güvenim yerlerde.Çünkü hep güvenimi ezicek şeyler yaşadım.

Öneriniz var mı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun. Durumunuzu anlattığınız kadar yorumlayım, ilaçlar depresyondan çıkmanız için alt yapı hazırlar bu durumdan kurtulmayı sizin istemeniz lazım. Sadece ilaç icmekle depresyondan çıkılmaz. Bu durumda ailenizin, arkadaşlarımızın da yardımcı olması gerek, size iyi gelen organizasyonlar yapılmalı ve dediğim gibi en önemlisi de sizin istemeniz gerek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• canım ben ilaçlara karşıyım insanı sadece uyusturuyor kesinlikle kullanma senin ilacın gene kendin. Çık dışarı sosyalleş sana iyi gelen birilerini bul ortamını tümüyle değiştir bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Takma kendine gel bosver. Namazini kil sukret bu boslugu ancak maneviyat doldurur

0|0
    0|0
  • Bence beraber çay içelim

0|0
    0|0
  • EKT.

0|0
    0|0
  • majör depresyon teşhisini kim koydu? hangi antidepresanı kullanıyorsun?

0|0
    0|0
    • Bir kaç farklı psikiyatriye gittim hepsi aynı teşhisi koydu. Selectra, buspon, ludiomil
      Bir ara xanax ve cedrina yazmıstı bir tanesiçok ters tepti anında bıraktım hayal görüyordum

• iyi bir 45 dk seanslı bir psikyatriste gitmelisin. teşhis, doğru ilaç doğru doz için 6 ay düzenli doktor takibi olmalı. İstanbul ya da ankarada isen madalyon var. iyidir ama biraz pahalıdır. geçmiş olsun.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hedefin olsun kimseye anlatma ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...