Adrina Lima'nin aldatilip dayak yedi bu dönemde Türk kızlarının aldatmayi buyutmesi saçma değil mi?

Her erkek aldatır.

Bazen göz ile, Bazen ten ile.. erkek aldatır

ama neden aldatır? Sen ona istediğini vermezsen sendeki eksikliği başka kadın tamamlar.

0|0
15|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi buraya kiz yalakalari gelip boon oldotmom oslo oldotmom sorofsoz dogolom bon diyecekler ama gercekci olalim ki erkegin dışa yönelimi kizlardan daha fazla. Kizlarin bilene aldattigi donemde erkeklerin aldatmasina cok sasirmamali, tamam yanlis zaten dogru oldugunu savunmuyoruz ama pis gozlu varliklariz bizler, gozumuz disari kayiyor napalim gevsek gevsek bon sorofsoz dogolom deyip erkek kardislerimizi mi satalim? :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Eleştirceğim tek nokta var ki; Adriana Lima ve diğer kadınlar olarak ayırmışsın. Adriana Lima hak etmemesine rağmen yaşadı, sizler yaşamışssınız çok mu demektir bu? Adrianasından, Barbarasına hiç bir kadın böyle bir şeyi yaşamamalı.. hadi aldatmayı geçtim, şiddetten bahsediyorum. Kadınları kafanızda kategorize etmeyin, insanları da... iyi akşamlar.

5|0
    0|0
  • Adriana çok güzel aldatılamaz, çirkin kızları aldatabilirsiniz. Süper mantık gerçekten. Erkeklerin dışa eğilimi daha fazla falan diye kendinizi kandırmayın. Kadınların istekleri daha fazladır. Ama küçüklüğünden beri bunu kontrol etmeye mecbur bırakılmıştır. Erkekler yaptıklarının sonuçları ile uğraşmak zorunda kalmazken, kadının yaptıklarına mahalle bakkalı bile karışmakta hak buluyor. Kadın ve ya erkek iki taraf da aldatamaz. Erkekler yapar diyip kendinizi uyanık sanmayın

2|0
    0|0
  • Bende Turk erkeklerinin cogunun kadinlar icin yetersiz oldugunu dusunuyorum napicaz? Vermezsen aldatir muhabbetine girmeden once karakter dersleri verseniz daha objektif bir şekilde yaklaşmış olursunuz. 32 yasindaki bir insana yakismayan hareketler.

2|0
    0|0
  • David Beckham'ın bakıcılık yapıp karısının sözünden çıkmadığı bir dünyada, hamarat ve itaatkar bir ev kızı istemek de suç 😕 ne dedim la ben

0|0
    0|0
  • pardon da erkek kadını gene bir kadınla aldatmıyor mu? niye sadece erkekler aldıyor gibi konusuyorsun kadınlar da aldatır erkeklerde. bu kalite işi adam olan zaten aldatmaz. senin gibilerin karşısına da senin gibiler çıksın sorun yok. ayrıca bir erkek aldatmak istedikten sonra karşısındaki kadın önemli değil adriana limadan anlaşıldığı gibi. kadınlara bk atma

0|0
    0|0
  • Saçma tabi

0|0
    0|0
  • Erkekliğini hissettiremezsen başına gelecek belli

0|0
    0|0
  • İstediğini almayı elde etmeyi beceremiyosa başkalarıyla kendini aldatır (genelde hızlı kararverir fos çıkar hızlı biter) sonrada ben birsey becerdim zanneder😉

0|0
    0|0
  • yalandır o

0|0
    0|0
  • haa bizde sizi aldatırız madem

0|0
    0|0
  • sadece komıksın ama neyseki türk kızları demişsin :D

0|0
    0|0
  • Bu istediğini alamayınca aldatma muhabbeti boş. O erkek gerçekten seviyorsa aldatamaz zaten, ha aldatıyorsa illa ya sevgisi aşkı gerçek değildir ya da karakterinde var. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Bazıları da doyumsuz oluyor. Kadın hakkını verse bile arsızlık ya.. Yapacak illa. İste onları direkt hadım edeceksin

0|0
    0|0
  • Sevgilimin bedenen beni aldatmasını iplemiyorum şahsen

0|0
    0|0
  • Eksiğini tamamlama değil elindeki ile yetinmeme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aldatmak karakter meselesidir. Karşındaki ister abartsın ister abartmasın sen yaptığın şeyi meşrulaştıramazsın bu konuda. Yarın bir gün evlendiğin vakit karın seni aldatsa acaba naparsın? Ben dürüst olayım aldatmayan birisi olarak söylüyorum gözüm döner ve vurur öldürürüm. Hayır bu rahatlık neden yani? Hiçbir şey hissedemiyosan 1 dakikalık kadın olduğunu düşün ve ona göre yorum yap ona göre hisset. Bakalım güzel gelicek mi?

0|0
    0|0
  • Alakası yok. Erkek aldatır, ADAM aldatmaz. İki yıllık evliyken karısı felçli olup senelerce bakan adamlar var. Hepsi karıya mı gidiyor alakası yok.

0|0
    0|0
  • Bir s*ktirin gidin anasını satıyım! Sorduğunuz soruyla da seçtiğiniz eig ile de karakterinizi belli ettiniz. Fazla söze gerek yok...

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • Bizim ardriana mi o :)

0|0
    0|0
  • Her erkek aldatmaz her kadın da aldatmaz ancak dünyanın en güzel kadını ya da en yakışıklı erkeği olsa bile her insan aldatılabilir. Ayrıca aldatma elbetteki büyütülecek bir şeydir. Sevgilin ya da karın seni aldatsa büyütmeye gerek yok mu diyceksin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...