Merhaba ilk kez soruyorum lütfen yardımcı olun?

2 yıllık bir ilişkim var arkadaşlar kasımda askerden geldi ve kesin nişan olucaktı sonra babası araya girdi yaşınız erken bekleyin diye neyse on u halletik sonra babası emekli oldu maaş alamadı filan iş bulamadı filan diye nişan olmıycak dediler tamam dedik bu 2 oldu ailem bu arada kduruyo tabi bana dayaklarmı dersiniz evden kovmalarmı dersiniz ailem onu bırakmam için yaptı ben çok sevdiğim için bırakamadım birde cinsel anlamda bir şey olduğu için bırakamadım neyse bu evlenme teklifi etti bana aralığın 12sinde tama ocakta kesin nişan olucak dediler aileside dedi bunu sonra malum ocak bitti olmadı şimdi ddim napıcaz olmıycak dedi babamın durumu yok emekli maaşını alana kadar ya da işe girene kadar bekliyceksin dedi olmaz ailem durmaz dedim o zaman ya onlar ya ben dedi böyle bir şey yapamazsın dedim iyi o zaman ananı s... senin istemiyorum bitti dedi ve ayrıldı ben şimdi kendimi öldürsem yeri hem ona güvenip o boku yediğimemi yanayım hem başımı eğdiğimemi üniversitemi bıraktım onun için babasının ayaklarına kapndım desem yerdir sırf evlenmemize izin versin diye Şu an çok çaresizim inanın anlatacağım konuşabileceğim kimsem yok

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• sizinkilerinde acelesi neydi adam işten ayrılmış maaş alamıyormuş. ne vardı biraz bekleseydiler.

0|0
    0|0
    • abi 2 senedir aynı tantana bundan önce çocuktuk diye saymyorum 7 yıllık ilişki toplamda 2 senedir istemeye gelcekler parası olmayan adam ceep alırmı?

• abi çalışıyor 2 bin lira alıyor babasıda işsizlik maaşı alıyo hala emekli dosyaysı ulaşmadığı için oda 1330 alıyo bunlarla olmazmıydı bir söz nişan

• Olurmuş olmayada nasip mi deyim ne deyim bilemedim ki...

En İyi Kız Görüşü

• Rabbim kolaylık versin canınına kıyma bende benzer seyler yaşadım ama keske sen gibi evlenmeden ayrılsaymısım bundaa Hayır ara isyan etme

0|0
    0|0
    • çok kötüyüm çaresizim

• Evlenirsen daha cok uzuleceksın

• sen evlimisin? ama Şu an namusum kirlendi yıllarım ömrüm ailemin bana güveni bitti ya daha 3 hafta önce babam kolumdan tutup attı sokağa zorla halam soktu eve

Erkekler Ne Diyor 5

• bir kız benim için bunları yapacak ben başımın üstünde taşır elini öperim.
    böyle it oğlu itleri nerden buluyorsunuz anlamıyorum.. konuşmak istersen burdayım

0|0
    0|0
    • çok pişmanım yaptığım herşey için.. ailesi 1 hafta boyunca memlekte gitti sabah kahvaltısını götürdüm yemeğini bıraktım kıyafetlerini yıkadım ütüledm en sonda cebimde kalan 100 lirayla onun ihtiyacı olan montu aldım kendimin giyecek montu yokken o beğendi diye yaptım okul kaydıma para yatıramadım 1 yıl daha uzadı ailemede diyemedim neyse dedim zaten evlenicez o zaman okula devam ederim dedim şimdi ben seni istemiyorum dedi lafları yüzüne vuurunca

• artık devam edemem 1 yıl boyunca kayıt yaptıramadım eylülü beklemem gerek

• ne desem bilemiyorum. umarım bunlardan ders alırsın. bir daha artık tedbirli olursun.

• Normal arkadasların damı yok anlat onlaraa.

0|0
    0|0
    • bu şekilde anlatamam ki o. rr. yeine koyalar

• Arkadaş neden hemen yatağa girer seks yaparsınız bu aceleniz ne! Bak ortada kaldın eleman da çok şerefsizmiş ama

0|0
    0|0
    • abi seks değil sevişme desek daha doğru yaptğıma bin pilmanım ama inandım ona öyle yeminler ettiki sen olsan inanırdın

• yok ben ölmek istiyorum bu psilikle yaşayamam

• O zaman güle güle laftan da anlamıyosun

• Kusura bakmada hangi akla hizmet okulu biraktın yazık olan olmuş üzme kendini her zorluğun bir kolaylığı muhakkak ki vardır kendini yiyip bitirme zaten herif ibnenin önde gideniymiş

0|0
    0|0
    • o istedi diye bıraktım 1. sınıftım sınıf öğrt. gitmiyceksin ankaraya dedi bende onun sevgisi ağır basında gitmedim hata ettm ama her dönem kaydımı yeniliyodum atılmamak için bu ayda yaptıramadım param kalmadığı için oda onun yüzünden

• eylüle kadar bir şey yapamam kayıtlar bitti param yoktu diye yaptrıamadım ailem verdiği parayla ona hediye almıştım

• Sen sen ol o okulu bitir bide kendini üzme artık kurtuldun dua et ya evlensende ayrılmak zorunda kalsam

• kendini öldürme. sadece her cahil kızın yapabilceği sıradan bir hata yapmışsın. rahat ol. sakın panik yapma. bu çocuk seninşe evlenmeyecek hala göremiyor musun? üstüne gitme olayın. kendi köşene çekil, yeni bir hayat kur.

0|0
    0|0
    • köşeme çekilemiyorum kendime yediremiyorum bunu çünkü oda seviyodu emindim ailesi de çok seviyodu daha geçen pazar kahvaltı yaptık hep beraber şimdi böyle oldu madem olmıycaktı nedne kesin dediler

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah ayrdımcın olsun canım. herşeyi adım adım zamanı gelince yaşamış olsaydın inan ki Şu an gitmesi pek bir şey yaratmazdı. üniversiteyi varsın yeniden okurdun fakat bu durum babanın başını eğecek. çocuğu bırakmamaya bak

0|0
    0|0
    • çocuğa yalvardım bekliyceksin dedi ama babam beklmez zaten 3 kere gelicez diyip gelmediler birleşme olmadı cinsel anlamda

• cinsellik falan dediğin için öyle sandım. baban için gerçekten zor bir durum yani kızını kakalıyormuş gibi gözükür dışarıdan. keşke siz biriktirseydiniz sevdiceğinle

Yükleniyor...