Merhaba ilk kez soruyorum lütfen yardımcı olun?

2 yıllık bir ilişkim var arkadaşlar kasımda askerden geldi ve kesin nişan olucaktı sonra babası araya girdi yaşınız erken bekleyin diye neyse on u halletik sonra babası emekli oldu maaş alamadı filan iş bulamadı filan diye nişan olmıycak dediler tamam dedik bu 2 oldu ailem bu arada kduruyo tabi bana dayaklarmı dersiniz evden kovmalarmı dersiniz ailem onu bırakmam için yaptı ben çok sevdiğim için bırakamadım birde cinsel anlamda bir şey olduğu için bırakamadım neyse bu evlenme teklifi etti bana aralığın 12sinde tama ocakta kesin nişan olucak dediler aileside dedi bunu sonra malum ocak bitti olmadı şimdi ddim napıcaz olmıycak dedi babamın durumu yok emekli maaşını alana kadar ya da işe girene kadar bekliyceksin dedi olmaz ailem durmaz dedim o zaman ya onlar ya ben dedi böyle bir şey yapamazsın dedim iyi o zaman ananı s... senin istemiyorum bitti dedi ve ayrıldı ben şimdi kendimi öldürsem yeri hem ona güvenip o boku yediğimemi yanayım hem başımı eğdiğimemi üniversitemi bıraktım onun için babasının ayaklarına kapndım desem yerdir sırf evlenmemize izin versin diye Şu an çok çaresizim inanın anlatacağım konuşabileceğim kimsem yok

0|0
26

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...