Kızlar arasındaki fesatlık?

Bıktım la valla bıktım bu kızlar arasındaki ilişki hiçbir zaman sonsuz olmuyor , 9 yıllık arkadaşım var hem liseyi hem üniversiteyi okuduk bazen kardeşim gibi kan can , ama arkadaş bazen de fesatın dibi yok böyle bir şey çoğu şeyi sorup paylaşmıyorum artık , o bana istediği söyler çekinmez bir kere de ben desem ay suratı bir görün , küser bide ama o istediğini söyler bana , bize gelir istediğini karıştırır bakar ben onlara gitsem makyaj malzemelerine filan baksam anam yine bir değişik tavırlar noluyo ya , eksiklerimi yüzüme vurur halbuki dost dediğimiz örtmez mi eksikleri? Ulan eksikte değil şöyle ki
- senin alt dudağın neden böyle sarkık ki (kıskıs gülmek) küçükken çok oynamışsın herhalde ( doğuştan böyle yaradılışım bu) tırnaklarını kes , ( ki kendisi abartmıyorum 2 cm uzatır ben birşey söylemem haddim değil)
her neyse bir gün otantik bir kolye aldım ve onun bir fotoğrafını çektim güzel bir ışık arka plan ve instagrama koydum aradan 2 gün geçti anam bir baktım benim arkadaş kolyelerinn yüzüklerinin fotoğraflarını çekmiş koymuş 😂😂 böyle bir kişilik değişik 9 yıllık arkadaşım ama bu bana olan tavrından fesatlığından bıktım napıyım bu kıza anlamadım , uzaklaşmak istiyorum işin kötüsü yakınıma taşınıyor hiç mi hiç mutlu değilim napıyım ben bu kıza?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar en yakın arkadaş da olsa birbirinizi kıskanır, takma kafana.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızlar fena kıskanç oluyo anlamadigim sey en yakin arkadasini bile kıskanırmı insan ya

1|1
    0|0
  • hayatından çıkar knk

1|1
    0|0
  • Haddini bildir o zaman, çelişkilerini yüzüne vurmayı bil.
    Ama küsüyor diye korkup susuyorsan biz ne yapalım?

1|0
    0|0
    • yahu bu kızdaki kıvraklık dansöz de yok valla yok ben %100 haklı olayım yine napar eder haklı çıkarır kendini ay kafam götürmüyır artık onu bunca zaman var diyip susuyorum mecbur

• Niye, çok büyük bi` faydası mı var sana?
      İsterse 20 yıllık olsun, böyle saçma sapan tavırları olan birini çıkarırım hayatımdan. En azından arayıp sormayı keserim.
      Devamlı sinirimi bozan insanı niye bulundurayım yanımda, manyak mıyım?

• haklısınız siz de tabi , ben iyilikleri de var diyerek susuyorum ama bir şey daha olursa sanırım bende tüm ilişkimi bitiricem

Yükleniyor...