Annemi anlamıyorum?

Arkadaşlar annemi cidden anlamıyorum. Anlayamıyorum. Bana sen hizmetcimizsin seni bunun için doğurduk diyo ben tabiki de asla temizlik yapmam. Böyle birine bir de hizmet mi edeyim? İçeriye girince beni üzüyorlar bende odamda tek takılayım rahat bulayım huzur bulayım diyorum zorla içeriye geçirmeye çalışıyor. En ufak birşeyde telefonumu elimden alıyor. Çok umursamazsın diyor. Fakat ben çok fazla umursadığım için piskolojik sorunlar yaşıyorum. Bütün belirtileriyle internetten öğrendim ama aileme söyleyemiyorum. Örneğin panik atak hastasıymışım. Fakat geceleri oluyor. Umursamaz olduğumu sanıyorlar aslında haddinden fazla umursuyorum ama dışıma yansımıyor. Cidden ben ne yapayım bir akıl bir fikir verin yoksa kısa zamanda intihar edicem.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle yaşını bilmediğim için seni lise cağlarındaki bir hanımefendi olarak düşünüyorum. Buna dayanarak. Aile sorunlarında annenle cok sorun yaşaman normal.
    senin bu yaşa kadar aldığın eğiitim. cevren den etkılenmen. kendince ailende gördüğün yanlışlar. Bazı piskolojik sorunların ve de en buyuk etken kendinin ne kadar değerli olduğunun farkında olamamandan dolayı olduğunu düşünüyorum.
    öncelikle kendini bir sineye cekmeni öneririm. Aileni tanımanı mesela en çok hangi konularda seni rahatsız ettiklerini düşün. ve kendince bunlara en doğru cevapları sec.
    sonra kendi doğrularını bul. onları benimse ve onlardan asla vazgeçme çünkü bunlar senin ilerki zamanlarda yaşamın olucak şeyler. sende bir gün anne olucaksın. onun için gördüğün şeylerin senin çocuklarına yaşatmamak üzere kendine bir söz ver.
    birde senden değerli kimse olmadığını kabul et. Tabiki aile kavramı önemlidir. Ama dinde bile buyruluyor ki " Eğer ANNE VE BABA Sizi Kötü yola sokuyorsa veya sizi kötü olarak etkiliyorsa onun etkilerinden kaçın. Doğru yolu bulana kadar onlardan uzaklaşın dıyor. " ama bunu kendine çekerek düşünme önce kendini bil. kendini öğren ben kimim de kendini bir keşfet. kararlarını al. birey olduğunu kendine inandır.
    bende bir insanım diyebilme güçüne kavuş. Sonra kendi haklarını savun. kendi yasalarını koy ve onlardan vazgeçme. uzun lafın kısası kafanı karıştırmış olabilirim.
    SEN KENDİNİ BİR SEV!!! annenle olan sorun basit. Senin kendi düşüncelerin var.
    Annende kendi annesinden gördüğü şeyleri sana kabul ettirme cabasında. Geçmişile yargılıyor diyebiliriz seni. Kendisi yapamadığı için seninde onun gibi olmanı istiyor ve bazı şeylerin farkında sen ondan daha özgürsün. ve kendini benimsiyorsun.
    annen korkuyor. senin yapman gereken. kendini toplamak. ailevi sorunlarını tam olarak bilmediğim için ayrıntı veremiyorum ama sen dediğim gibi önce onların dediklerini takma. kendini bulunca. ailende seni tanımaya çalışmak zorunda kalıcaktır. Mecburlar. senin onlara mecbur olduğun gibi.. daha çok şey yazmak

0|0
    0|0
    • Annemin annesi yok. Yazı için çok teşekkürler genel olarak haklı olabilirsiniz. Deneyeceğim.

En İyi Kız Görüşü

• İçini ferah tut. Gerçekten enteresan bir annen varmış ama sonsuza dek onunla yaşamayacaksın. Belli ki Allah seni bununla imtihan ediyor yani ne yapabilirsin böyle düşün :D Kendin hakkında 'ben şimdi neyim' tarzı araştırmalar yapmayı da bırak. Bunların sana hiçbir faydası olmayacak tam tersi okudukça iyice kafanı bozacaklar oydu buydu diye. Çok dolmuşsun ama geçecektir üzme kendini :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bizi dinleme ya da internette okuduğun saçma şeyler anani dinle o senin için en iyisini ister

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnternetten edindiğin bilgilerle kendine teşhis koymaktan vazgeç öncelikle.

0|0
    0|0
  • Sabır
    Yani aklima başka bisey gelmiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...