Siz kendi koçunuz olsaydınız, kendinize ne önerirdiniz?

Benim kendime önerim;
sevdiklerime, aileme, yakın arkadaşlarıma karşı "Hayır demeyi öğrenmelisin" olurdu heralde. Onların dışındakilere söyleyebilsem de bana yakın olanlara malesef söyleyemiyorum. Bu durum bazen zor olabiliyor. Siz kendinizin yaşam koşu olsanız kendinize ne önerirsiniz?

1|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• ’hayır’ diyemediğin için zor duruma düşüyorsun, Halbuki ’hayır diyebilmek’ de bir erdemdir. ’Hayır’ diyemediğin için çoğu zaman kendine olan güvenini yitiriyorsun, istismara açık bir insan oluyorsun ve insanlar senden yardım beklemek yerine seni kullanır duruma geliyor, Bunun için hoşlanmadığın, istemediğin ya da suistimale açık şeylere ’hayır’ diyebilmelisin.

1|0
    0|0
    • Sevdiklerime diyemiyorum, yoksa başkalarına derim. Aynen biraz çıkarcılık, kullanılma oluyor ama onlar can olsun. Belki delirirsem derim bir gün.

• delirirsen haberim olsun :)

En İyi Kız Görüşü

• Muyluymuş , her şey harikaymış gibi yapmayı bırakmamı söylerdim. Bu her şey olacağına varır havasından kurtulmam gerektiğini teyzeler tarafından övülmek yerine kendim olmam gerektiğini söylerdim o siyah ve beyaz kadar kesi aile çizgilerimizden kutulmam gerektiğini kendi hayatımı oluşturmamı söylerdim. Sürekli gülümsemek yerine somurtmam gerektiğini söylerdim. Hayatımda bir kere olsun kendim olup her şeyi kenara bırakıp olmam gerektiği gibi değilde kendim gibi olup "özledim" diyebilmesin derdim. Çok şey derdim.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Aynı hataları yapmayı kes.

1|0
    0|0
  • Az ye tatlıyı kes derdim

1|0
    0|0
  • Çok şey önerirdim de yapacak imkan yok.

1|0
    0|0
  • cok calıs evladım.

1|0
    0|0
  • Bişey önermezdim, dinlerim ama yapmam çünkü 😂

1|0
    0|0
  • Kendime önerdiğim için bu leveldeyim
    Kafam karışık olabilir ama kimi nereye koyduğumu iyi bilirim

0|0
    0|0
  • insanlara güvenme derim

0|0
    0|0
  • Devam et aferin.

0|0
    0|0
  • Burçlara inanmiyorum

0|0
    0|0
  • Yat uyu mk derdim

0|0
    0|0
  • Hiç bozmadan aynen devam

0|0
    0|0
  • La git bir dal sigara yak kendine gel sigir seni derdim kendime

0|0
    0|0
  • Hiç aklıma gelmedi valla bu is

0|0
    0|0
  • Sürekli spor yapmam gerektiğini önerirdim.

0|0
    0|0
  • Eskiden olsaydı olurdu ama artık kazık yiye yiye ben öğrendim.

1|0
    0|0
  • mal kız zaten düşünebiliyorsan kendinin koçu olursun başkasının düşüncesine niye ihtiyac duyasın A:ÇDFaslfjaskd

0|0
    0|0
    • Saçma cevabına mı gülsem, bilgisizliğine mi yoksa geçenki cevabımı kaldıramayıp gizli gelişine mi bilemedim. IQ sıfır.

• :SD:ASDASFSA:DD:FASD:FDSF

• Hahahahahahaha :D

Kızlar Ne Diyor 12

• *Sosyal medya veya diğer tür zaman öldürücülere karşı dikkatli ol.* İnsanın zamandan başka bir mülkü yok. Zamanı ne kadar iyi kullanabiliyorsan, hayatın o kadar kıymetli.

1|0
    0|0
  • "Kendini sev" olurdu şüphesiz

1|0
    0|0
  • Kendime bir köpek almayı önerdim alicam

1|0
    0|0
  • kendine gün içersinde biraz zaman ayır

1|0
    0|0
  • Ya su umursamaz tavirimdan biraz vazgecmemi onerirdim

0|0
    0|0
  • hayır demeyi öğren

1|0
    0|0
  • Sabır sabır ya sabır

0|0
    0|0
  • herkese güvenmekten vazgec kendin zannadipte inanma derdi

1|0
    0|0
  • Benimde hayır demeyi ogrenmelisin her seyden once kendini dusun olurdu.
    Kendini daha cok sev daha bakimli ol olurdu.

0|0
    0|0
  • Zaten oyleyim

0|0
    0|0
  • Keske liseyi basariyla tamamlasaydim da Şu an bukadar zorlukcekmeseydim egitimle ilgili.

0|0
    0|0
  • Fikirlerini ifade etmeyi öğrenmelisin. Başkalarının kontrolünden çıkma vaktin geldi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...