Kapalı bir bayanın bol ya da dar pantolon giymesi dısardan görünüş olarak çok çirkin değil mi?

Sadece saç saklamak mıdır kapalılık? Bir kapalının Pantolon giymesi toplum olarak normal midir?

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre tesettür takıyorsa pantolon giymemesi gerekir dar ya da bol farketmez pantolon tesettüre aykırıdır.

1|0
    0|0
    • Dimi bende öyle düşünüyorum. Bol ya da uzun tunik le iş bitmez ki tesettür değil ni kere

• Teşekkürler en iyi görüş için...

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Örtü tarifi yapılırken boydan uzun, bol ve içini göstermeyecek kalınlıkta dış giysi giyilmesi gerekir yazıyor, demek oluyor ki tesettürün gereklerinden biri dış giysi giyerek dışarı çıkmak. Ama tabi bilinciyle, hakkını vererek örtünen pek yok günümüzde.

1|0
    0|0
    • Ahir zaman kıyamet alameti.. Önceden böyle değildi çünkü

Erkekler Ne Diyor 13

• giyinmiş çıplaklardan bahsediyosun sen :)

1|0
    0|0
  • Yani tesetturun nasıl olacagi belli, ama kimin neyi nasıl giyecegi baska bir konu, isteyen sadece sacını orter ısteyen carsaf giyer, herkese saygım var. Asla bunu yapıyor digerini neden yapmıyor diyemeyiz, kendimize baksak ya hic mi eksigimiz yok

1|0
    0|0
  • o dediklerin Müslüman yapmaz. süslüman yapar. farz ile tarzı ayıramayanlar başı kapatmaktan ibaret sanarler

1|0
    0|0
  • Sonuçta özgürlük var isteyen istediğini gelebilir. Kapalı olupta oldukça çekici giyinen bayanlarda var. Bunun farkında olmamaları imkansız bence. O nedenle bizde zevkle bakıyoruz.

1|0
    0|0
  • kadınların vücut hatlarını belli edecek şeyleri giymesi doğu değil bence

1|0
    0|0
  • vucut uzuvları belli olmuyorsa giysin bence

1|0
    0|0
  • hem körüm hem topalım hem top oynarım onların yaptıgı :)

1|0
    0|0
  • Onlar göstermelik mümiin :) . Gerçeğini de hiç görmedim ya gerçi.

1|0
    0|0
  • Kapalıysa ve vücut hatları belli oluyosa zaten kişiyi kaale almam. Bol şeyler giyiyosa kapanmanın gerekliliklerini yapıyodur, saygı duyarım. Ama kapalı kadın çirkin gelir bana.

0|0
    0|0
  • Banane kapalılardan tya

0|0
    0|0
  • hayır değil vücut hatlarını göstermeyecek kıyafetler giyinmesi daha iyi bence

0|0
    0|0
  • sırf bu yüzden sevgilimden ayrıldım. kapalı ama dapdar pantolon giyiyor

1|0
    0|0
    • Benim de sevgilim bıraktırdı pantolonu bana

• amaaan boşver kendi işine baaak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kadinin kiyafeti erkege erkeginki kadina benzememeli ancak ben dar olmadigi surece kapali bir kadinin pantolon giyebilecegi kanaatindeyim

1|0
    0|0
    • Pantolon dar geniş bence hiç giymse daha hoş

• Giyime bagli bence eger pantolonun ustune tunik tarz uzun bilege kadar kiyafetler giyiniliyosa giyilebilir bencr cunku herkesin kendine gore rahat oldugu bir durum var etegin getirdigi sıkıntilarda var dusmek gibi oturup kalkmak gibi bunlarida dusunun

1|0
    0|0
  • Evet ama bazı mesleklerde zorunlu giyiliyor ve vücut hatların belli olmadığı surece sorun yok bence ama tabii ki dar pantolon sorun

1|0
    0|0
  • Pantolon giyebilir tabi ki ama üstüne uzun bişey giydiginde daha iyi duruyor

1|0
    0|0
  • Artık ilgilenmiyorum umrumda değil isteyen istediğini saçma sapan giysin ben beni bilirim :D

1|0
    0|0
  • Yargılamak sana düşmez tatlım. Sonuç olarak hesabını sen vermeyeceksin. O halde sorun yok.

0|0
    0|0
  • Pantolonu sevgilim biraktirdi diyip bol ya da dar pantolonu elestiriyorsun. Pantolon giymemekle tam yapmış olmuyorsun canım. Konu tesettürse kendini erkeklerden sakinman gerekir...

0|0
    0|0
  • Bol pantolan etek gibi olmuyor mu zaten

0|0
    0|0
  • Size ne arkadaş. Ne meraklısınız insanlara karışmaya

0|0
    0|0
  • Dar pantolonu kapalı bir bayan giymemeli

0|0
    0|0
  • Onun stili tarzı öyle. Varsa Günahı ya da sevabı kendine. Böyle şeyler sormayın ya öf.

0|0
    0|0
  • Ne alakası var, normal pantolon iste

0|0
    0|0
  • Herkes istedigini giyer beni ilgilendirmez. Giydigi yaptigi seyler allahla onun arasinda. Ne sen ne de ben bisi diyemeyiz. Avrupada bile millet bizim kadar kapalilara takmis degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...