Başörtülü birinin pantolon giymesini doğru buluyor musunuz?

Çok dar ve bütün vücut hatlarını belli eden pantolonlardan bahsetmiyorum. Normal bir pantolun ve üzerine de uzun bir ceket giymeleri sizce ne derec doğru. Tamamen tesettüre aykırı bir durum mu yoksa normal karşılanabilir mi?

1|1
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Günümüz şartlarına göre normal karşılanabilir. Etek veya ferace giymeye her ortam müsait olmayabilir. Objektif bakmakta fayda var.

0|0
    0|0
    • Günah mıdır acaba?

• Bayanların erkeklere erkeklerin de bayanlara özenmemesi gerektiği belirtilmiş. Fakat günümüz şartlarında bir tunik ile giyilmesinde bir sakınca olabileceğini düşünmüyorum. Hatların belli olmaması ve dikkat çekmemesi önemli olan. Günahtır ibaresi ile hiç karşılaşmadım. Net bir şey söyleyemem.

• Anladım. Günümüz şartlarını düşününce günah değil de mekruh sayılabilir belki de.

En İyi Erkek Görüşü

• Kadına etek yakışır. -.-

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• teseettürlü olması için illa hatlarının belli olmaması gerekmiyor dışardan gören bir insan acaba kaç yaşında diye merak etmemeli , alımlı, çalımlı olmamalı

0|1
    0|0
  • Ceket veya tunik boyu diz kapağına kadarsa giyilebilir tabiki.

0|1
    0|0
  • Normal karsilanmali

0|0
    0|0
  • dikkat çekmiyorsa bence giyinebilirler tunik olmalı ama

0|1
    0|0
  • İstediği gibi giyinebilir topluma uymak zorunda değil

0|0
    0|0
  • Dinimiz kadınların pantalon giymesini yasaklamış ve erkeğe özentilik olarak belirttiğini kadının etek giymesi gerektiğini biliyorum yanı böyle öğrendim 😇

0|0
    0|0
  • Bahsettiğin pantolon ispanyol falansa olabilir ama kalçasını örtecek tunik şart. Hatları ortaya çıkmıyorsa bu devirde problem değil

0|0
    0|0
  • doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Doğru bulunacak tarafı mı var?

0|0
    0|0
  • Pantolon nedir tayt giyiyorlar. şimdilik arkaları kapalı ama 5 yıl içinde normal giyecekler. o zaman diğerleri külot lu çorapla gezecek tabi ki

0|1
    0|0
  • Niye sadece kapalı açık güya müslümanlarda çok ve etek giyenlere de başka bakmamalarını rica ediyorum

0|0
    0|0
  • üstüne uzun tunik giyerse olur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• daracık etek gıyeceklerıne pantolon gıysınler

0|1
    0|0
  • Doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Başka ne gitcek?

0|0
    0|0
  • yaşlı nine gibi mi giyinsinler

0|0
    0|0
  • Dikkat çekmesin yeter. Zaten ona gelene kadar ne kızlar var milletin baktığı

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşım var böyle. Dar giyiyor, sevgilisi varken erkeklerle haşır neşir olabiliyor. Bir ara ben de kapısını çalmak istiyorum benim gözümde o ahlak dışı olan kadınlardan farkı yok

0|0
    0|0
  • Sadece baş örtü değil normalde de kadınların pantalon giymesi yanlış , pantalon erkek ürünüdür, nasıl ki bir erkek etek giymiyorsa, kadın da pantalon giymemelidir.

1|2
    0|0
Yükleniyor...