Yardım edin lütfen?

Ya biz annemle cidden çok kavga ediyoruz. Beni o kadar çok bunaltıyor ki. İnanın çok bunalmasam gelip bunları burda yazmam. Ama hele bazı lafları cidden çok zoruma gidiyor. Her dediğini yapmaya çalışıyorum. Ama olmuyor. Ne yapmalıyım. Onu çok seviyorum ama...

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir anne olmadan anneligin ve annenin ne oldugunu belki bir nebze anlamıyacaksındır belkide sen kendine göre haklısındır fakat bu sorun bir tek sende degil bir çok kişide var yeri gelir evin en küçügüsündür diye baskı yapılır ya da yeri gelir hal ve hareketlerin için baskı yapılır ya da senin yaşam tarzının onlara tersligi için baskı yapılır ayrıntısını bilmedigim için sadece bunları diyebiliyorum Şu an

1|0
    0|0
    • Bazı hareketlerim onlara ters geliyor ve beni hep yanlış anlıyorlar. Bazen baskıda yapıyorlar. Ben kendini savunmak isteyen birisiyim. Onlar üzerime gelince benim de sesim yükseliyor. İstemdışı :(

• Valla gerçekte öyle aile var mı merak ediyorum. Cidden yine çook teşekkür ederim. Moralimi düzelttin.

• Ne demek ben teşekkür ederim konuşmak her zaman iyidir dertleşmek konusmak istedigin zaman mesaj atabilirsin yardımcı olmaya çalışırım her zaman öyle aileler varmıdır bence çok azdır oda ancak dizilerde görüyoruz :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...