Erkeklerle iletişim kuramıyorum?

Ben erkeklerle konuşamıyorum. Kanka bile olamıyorum. Aslında ailemin beni yetiştirme tarzındanda da olabilir biraz baskıcı bir aile sahibim ama bu konuyla ilgili sorunlar yaşamaya başladım. İlkokul arkadaşlarımla bile konuşamıyorum. 2 yıldır aynı sınıfta olduğumuz bir çocuk vardı. Onunla 2 yıl boyunca hiç konuşamadım. Sonra okullarımız değişince onunla arkadaş olduğumuzu rüyalarımda görmeye başladım. Sürekli böyle sorunlar yaşıyorum. Aslında dikkat çeken bir kızım ama erkeklerle iletişim kurmakta çok çekiniyorum özellikle önemsediğim ya da dikkat çeken tiplerlekonuşurken kendimi çok kasıyorum lütfen yardım edin.

0|1
38

En İyi Erkek Görüşü

• Açılın ben iletişim Fakültesi mezunuyum! 8-)

2|0
    0|0
    • hahahaha :)

• Peki seni takip ediyorum o zaman :)

• Bekliyorum :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Normaldir benimde çok az kız arkadaşım var iletişim konusunda çok sıkıntım yok ama çekingen birisiyim sizin gibi ama ileride daha iyi olursunuz zamanla iletişiminiz düzlecektir denemelerden sonra yetiştirme tarzı etkili olabilir

1|0
    0|0
  • tanımadıgın bırılerıyle konus kendını onlar uzerınde dene ama fazla kendını kaptırma daha sonra ne oldum ben deme:)

1|0
    0|0
  • Zamanla düzelir kafana takma rahat ol

1|0
    0|0
  • Bu sorunu anca konusa konusa cozersin

1|0
    0|0
  • Böyle devam et yoks sonra kaşara çıkar adın.. baskıcı ailemiş.. onlar namusu dini öğretir sizin gibiler adlarını kirletir

0|0
    0|0
  • Kurma gereksiz zaten bosver

0|0
    0|0
  • Senin erkek halinim bende, ama bunun kötü değil iyi bişey olduğunu sonraları anladım, sende anlarsın umarım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle daha iyi bosver erkekten arkadas olmaz

0|0
    0|0
  • Bende aynıyım kimseyle konuşamıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...