İnsanların sadece kötü zamanda aklına geliyorum?

Kimse nasılsın var mı bir sıkıntın demiyor. Herkes mutsuzken yazıp bir psikologmuşum gibi terapi bekliyor benden. Herkes derdini içime biriktirip gidiyor. En yakın arkadaşımın aklına ancak bir sıkıntısı varsa geliyorum. Yüzsüzce beni terk eden eski sevgilim gelip bana aslında başkasından hoşlanıyordum ama dün gece tüm derdimi unutturdun mutlu ettin beni tekrar denemek istiyorum senle diyebiliyor bana. Bu kadar bencil olmalarından, beni böyle kullanıyor gibi hissettirmelerinden bıktım. Ne yapacağım ben böyle..

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yol vericeksin

0|0
    0|0
    • Bunu yaparsam kimse kalmayacak cunku hepsi aynı

• Cevap verme buluşma isteklerini geri çevir veya sende onları kullan sadece dışarı çıkıp canın gezmek istediği zaman konuş ne bilim yani kullandirma kendini insanlar arasında artık çıkar ilişkisi geçerli olmuş

• aynen tesekkuer

Erkekler Ne Diyor 3

• önemsiz birisin demek ki.

0|0
    0|0
    • Herkese değer verip, candan olan sıcak davranan biriyim. ve sadece kullanmaktan baska isleri yok beni

• çevreni değiştir.

0|0
    0|0
    • Demesi kolay malesef

• O zaman terapi anlayışını değiştir

• Terapi falan yapmıycam artık. Hepsi gelip derdini içime biriktiriyor benim moralim bozuluyor ben üzülüyorum

• Ayni sorun bendede var herkese yardim ederim her islerine kosarim hatta sehirler arasi bile olsa yaparim... ama benim isim oldugu zaman kimse yanimda yok butun isler de yanlizim... kizlardada oyle benle konusup ayrilip hemen birini bulup evleniyorlar anlamadimmi neye boyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...