Tuvalet tıkandı acil yardım gerek misafir gelecek?

arkadaşlar merhaba tuvaleti kardeşim tıkamış Şu an boru cinsi şeylerle açmayı denedik açılmadı 5-10 defa daha aynısı olmuştu boru ile açılmıştı şimdi açılmadı ne yapmalıyım 2-25 saat sonrada şehirdışından akrabalarımız gelecek nasıl açarız kardeşimede açtıramıyorum 11 yaşında velet kendinden büyük peçete kullanmış deliye döndüm açma yöntemleri nelerdir bu arada tuvalet alaturka

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl bir poksa artık

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi beni iyi dinle. böyle boktan konularda master yapmışlığım vardır:
    bir parça peçete ala eline. ucunu kolonya ile ıslat. çakmakla tutuştur ve klozete at. klozetin içinde minik bir yangın olacak. korkma sakın bu normal. bu esnada çorbaya tuz atar gibi, klozete kolonya dök hafif hafif. 2 yaklaşık 2 dakika sonra sifonu çek. geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • kardeş tuvalet azına kadar dolu peçeteyi içine atsam saniyede söner

• faydası olacağını zannetmiyorum çünkü peçete yüzünden ve suyu koysam bile saniyede soğur bu arada bimde ya da şokta tuz ruhu felln satılıyormu?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• yerken iyi çiğneyin diye bas bas bağırıyor adamlar. tıkanır tabi :D

0|0
    0|0
    • boktan değil peçeteden tıkanmış itiraf etti velet

• para yokki yanımda cebimde 15 lira para var babam evde yok işte annemde karşı binada kankasıyla bişler konuşuyolar yemek yabıyolar heralde

• bol şans

• bakkalda satılan tuvalet veya tıkanan boru açıcıları var onlardan kullanırsan etkili olucaktır ;)

0|0
    0|0
    • burdaki bakkalarda yokta yakınımda bim ve şok var buraalarda olurmu

• olur bir danış ;) bimde olması lazım

• Bir de sen sıç üstüne. Belki iyi sıçamamıştır.

0|0
    0|0
    • şaka yapma sırasıdeğil adamlar 100 liraistiyor açmaya

Yükleniyor...