ATEİST lerden nefret edilirmi?

Ateistlerden var mı bnim gbi nefret eden ben çok dindar bir insan deilim ama islamı benimsemeyen insanlara karşı bir kin gidiyorum nedenini hiç bulamadım var mı bnim gibi insancıklar

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• benden farkli dini benimseyen insanlardan nefret etmiyorum herkesin kendi inancidir. ama ateistler hiç biseye inanmiyor ve inançsız insanlarin kalbi temiz olamiyor. ayrica benim dinime saygisi varsa umrumda olmaz ama daha saygili bir ateist görmedim ben. bu yüzden saygiyi haketmiyorlar ve uzak durmak lazim onlardan. hiç biseye inanmayan insanin kaybedecek biseyide olmaz merhametide.

0|0
    0|0
    • "inançsız insanlarin kalbi temiz olamiyor."

Bu nedenle mi bu ülkede nerde bir pedofil ya da tecavüzcü cikiyorsa Allahci?
      Bir Ay bilem olmadi, Islami dernek baskani 4 cocuga tecavz ettigi icin hapise girdi.
      Daha gecen Diyanetiniz ensest helal dedi.

Uzak durun bize, 9 yasindaki kizi yatagina alan adama peygamber diyenlerden iyilik gelmez zaten.

• zaten müslümanlar mükemmel demedim ayrıca o dediklerini yapanlarda gerçek müslüman değil zaten amaçları islami karalamak olan sözde muslumanlar. bak saygisizliginizi her yerde belli ediyosunuz peygamber efendimiz dönemini bilip bilmeden konuşma o zamanin 9 yaşı ile simdininkisi ayni degil. lafimida geri almiyorum imançsiz insanin tutunacak dalida olmaz merhametide olmaz. merhamet inanctan gelir ve malesef sizde merhamette yok saygida yok. hadi ikile simdi cahille tartisamam.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kimseden dini inancı sebebi ile nefret etmiyorum.

0|0
    0|0
  • ateist değilim ama söyle düsün saygısızlık etmediği sürece onların inanıp inanmaması bizleri ilgilendirmez bence.

0|0
    0|0
  • Herkesın ınancı kendıne kımseyı yargılayamayız:S

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım herkesin fikrine.

0|0
    0|0
    • Snin dnine saygı duymayan insanlramı?
      Fikirlerinin değeri yok

• Çok hklısın

• Sağol

Erkekler Ne Diyor 5

• Ateistlerden nefret ediyorsun ama, ateist bilim adamının bulduğu bilgisayarı kullanmayı çok iyi biliyorsun. Ateistlerden nefret ediyorsun ama, ateist mühendisin icat ettiği arabanla hava atmayi çok iyi biliyorsun. Ateistlerden nefret ediyorsun ama, ateistin icat ettiği akıllı telefonunu elinden düşürmüyorsun.

1|0
    0|0
  • Bende kafa kesen, cocuklari evlendiren ve kadinlari asagilayanlardan nefret ediyorum.

0|2
    0|0
  • ben kimseden nefret etmiyorum. insanları düşünceleriyle değil, insan olduğu için saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Benim dinimi görüşümü yargılamadıgı sürece sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • islamı neye dayanarak benimsiyorsun acaba merak ettim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...