Erkekler neslin devamlılığı konusu dışında ne işe yarıyor?

Erkekler neslin devamlılığı konusu dışında ne işe yarıyor? Amaç trolluk değil ciddi merak ediyorum

0|1
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanlar ne işe yarıyorsa o işte :D
    Yeni gelmiş o iştenn :D :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Neslin devamlılığı yeterince önemli bir görev değil mi? Sonuçta nesil devam etmez biz olmazsak.

1|0
    0|0
  • sizin gibilerin egosunu tatmin de edyrz ;) biz olmasak biz size bakmasak kafayı yersiniz takdir edilmemş olmaktan beğenilme hissini yaşayamyr olmaktan.

1|0
    0|0
    • Haklısın bir erkeğin övgüsüyle bir kızın övgüsü bir olmuyor 😄 özellikle hoşlandığın erkek seni beğenince insanın içi bir hoş oluyor 😂

• Diğer arkadaşa da dediğim bu soruyu asla aşağılamak trollemek için sormadım sadece tepkileri ve cevapları merak ettim :)

• ben de cvbımı sizin nezninzde tüm kadınlara veryrm ;) :)

• Müşterek hayatın kendisine düşen yüzdeliğini göğüslerler..

İş olarak dilediğini yükleyebilirsin..

1|0
    0|0
  • Nesli devam etmek için bizlere yardımcı olan dişilere bakıyoruz :)

1|0
    0|0
  • ev bakıyorlar

1|0
    0|0
  • peki kadınlar?

0|1
    0|0
  • EN ÖNEMLİ VARLIGIN KADNINI MUTLU EDİYORSUN

1|0
    0|0
  • her işe :D :D :D

1|0
    0|0
  • Kadin ve erkek dünyadaki bilim adamları din adamları polisler askerler öğretmenler doktorlar çoğunluk olarak Erkek ise hatta kadınlarla ozlesmis yemek yapma olayinin yani asciligin bile daha çok erkek nesli tarafından yapıldığını düşünürsek dünyada genelde erkeklerin yaptığı sporlar unluyken kadınlar ne ise yariyor dur söyleyeyim çocuk doğurmak başka birsey varmiydi?

0|0
    0|0
    • Her meslekten kadın var her kadın çevrenizdeki kadınlar gibi ev hanımı değil :) böyle bir ülkede bile kadın başbakan oldu 90larda o asagladigin kadın çoğu erkek politikacidan güzel yönetmiş ülkeyi.

• Ben sadece yorumları merak ettim aşağılamak gibi bir niyetim yoktu olmazda erkek düşmanı değilim

• Yok bende birsey demedim sadece var olan gerçekleri söyledim :)

• Yalniz olay oyle degil.

Erkeklere neslin devam ettirilebilmesi icin kadın yollanmıstır. Dinimiz de öyle.

Kendinizi avutmayın :D

0|0
    0|0
  • Kadinlar neslin devami disinda ne ise yariyor?

0|0
    0|0
  • Bunu diyorsan kadınlar içinde geçerlidir kadınlar neslin devamlılığı dışında ne işe yarar sence

0|0
    0|0
  • kızlar partner olmaktan başka ne işe yarıyor?

0|0
    0|0
  • sende bir işe yaramazlar.. kafanı yorma

0|0
    0|0
  • Dünya üzeride iş gücünün büyük bölümünü erkekler oluşturuyor... Yani bildiğin dünyanın devamlılığını sağlıyor...

0|0
    0|0
  • Kadınlar çocuk doğurmaktadır dışında ne işe yarıyor diye sorarlar sana... böyle ayrımcı soru mu olur

0|0
    0|0
    • Senin sorunda ayrımcı

• Benim sorum değil de o yüzden. Ayrımcı soru sorarsan bu sorulara maruz kalırsın. .. benim görüşüm böyle değil bu arada. .. Kadın da erkekte sadece üremek için bu dünyada değiller

• Kesin öyledir.

• Kadinlar dogurmaktan baska ne ise yariyorsa erkeklerde yariyordur

0|0
    0|0
  • Peki siz neslin devamlılığı hariç ne işe yarıyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Aynı yorumu yapmayın :(

• Ben bu soruyu aşağılamak için sormadım alacağım tepkileri ve cevapları merak ettim sadece :)

• Gayet sakin bir şekilde yorum yaptım, merak etmen normal kızgın degiliz yani ben kızmadım :D

• bizi sevmeyen ölsün...

0|0
    0|0
  • Senin bu soruyu sorabiliyor olmanı babana borçlu olduğuna erkekler çok işe yarıyor :)

0|0
    0|0
  • Bayanların arzularını isteklerini karşılıyor

0|0
    0|0
  • Ekosistem bozulur yaşam yok olur.

1|0
    0|0
  • Sizi bakıyor besliyor dünyayı yönetiyor savaşlarda ölüyor he boku erkek yapıyor asıl siz ne bok yapıyorsunuz yemek temizlikten birde altımıza girip doğurmaktan başka kezban

0|0
    0|0
    • Kadın düşmanı vol 9999999999999998

• Sorunun amacı erkeklere aklı sıra laf sokmak zaten

• Hayır bütün görüş yorumlarıma bak bir tane erkekler hakkında olumsuz cevap yazmadım. Neden yazıyım ki erkekler bu dünyanın yarısı. Bu soruyu görüp hemen kadınları aşağılayan yorumlar yapacaklar mi onu merak ettim tahmin ettiğim gibi oldu çogu erkek yorumu seninkide dahil kadınlara nefret içerikli yorumlar. Ayrıca ben erkekler ise yaramaz boş insanlar demedim sadece sordum erkekler neslin devamına yardım etmeleri dışında ne işe yarar dedim sadece bir soru bu aşağılama yok.

• sen ne işe yarıyorsun diye sorarlar insana. insansa tabi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Deme öyle deme etle tırnak gibiyiz ne onlar ile oluyor nede onlarsız =)

1|1
    0|0
  • aslına bakarsan iki cins için de aynı görüşler söylenebilir

1|0
    0|0
  • Bir bayan olarak ben bile sinirlendim bu soruya. Sen ne işe yarıyorsun madem onu cevapla

0|0
    0|0
  • Ay nefret ediyorum onlardan ya hic bsieye de yaramasinlar gitsinler olsunler

1|0
    0|0
  • Zengin olanlar maddi yardımda bulunabilir mesela 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...